Як встановити змінну оточення.

Виконання операції установки змінної оточення (середовища) може бути здійснено користувачем стандартними засобами операційної системи Microsoft Windows і не передбачає залучення додаткового програмного забезпечення сторонніх розробників.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Виконати» для ініціації процедури установки змінних середовища.
2
Введіть значення cmd у полі "Відкрити" і натисніть кнопку OK для підтвердження запуску інструменту "Командний рядок".
3
Скористайтеся синтаксисом команди set для відображення, створення або видалення змінних оточення поточної оболонки.
4
Введіть значення "set ім'я_змінної" (без лапок) в текстове поле командного рядка для відображення обраної змінної і натисніть клавішу Enter для відображення потрібного параметра або вкажіть "set variablename = значеніе_переменной" (без лапок) для виконання операції додавання змінної середовища .
5
Натисніть функціональну клавішу Enter для підтвердження виконання команди або скористайтеся значенням "set ім'я_змінної="(без лапок) для здійснення процедури видалення обраної змінної оточення .
6
Підтвердіть застосування обраних змін натисканням функціональної клавіші Enter.
7
Використовуйте необхідні символи, такі як>,
8
Поверніться до головного меню «Пуск» і викличте контекстне меню елемента «Мій комп'ютер» кліком правої кнопки миші для включення постійної дії обраної змінної оточення .
9
Вкажіть пункт «властивості» і перейдіть на вкладку «розширені» діалогового вікна.
10
Розкрийте вузол «Змінні оточення " і створіть необхідне значення змінної в відкрилася формі.
11
Натисніть кнопку OK для підтвердження застосування вибраних змін.