Як вибрати гумові чоботи. Як правильно носити літні чоботи.

Щоб пережити без наслідків для здоров'я осінню сльоту, необхідно мати у своєму гардеробі гумові чоботи . Крім того, що ця практична непромокаючий взуття збереже ваші ноги від вогкості, вона дозволить зберегти в цілості демісезонні шкіряні чобітки, які швидко псуються від бруду. Як вибрати якісні та практичні гумові чоботи ?
Інструкція
1
Зверніть увагу на підошву чобіт. Вона повинна мати рельєфний малюнок. Інакше ви будете ковзати по калюжах і льоду, який часто ховається під водою.
2
Огляньте самі чобітки. Якщо на гумі є роздутості, тріщини, шорсткості, подряпини або відколи фарби, то такий виріб буде пропускати воду. Якщо на чоботі є шви - вони повинні бути рівними і акуратними. Часто гумові чоботи мають ушиту блискавку. Надягати таке взуття зручніше, але майте на увазі, що якщо вода дістане до застібки, ваші ноги промокнуть.
3
Подивіться на текстильні вставки, які має чобіт, і на його підкладку. Краще, якщо вони будуть з натуральних матеріалів. Також зверніть увагу на якість склейки гуми та текстилю. Місця з'єднання повинні бути рівними і водонепроникними.
4
Ретельно перевірте місце з'єднання підошви і самого чобота. Якщо є тріщинки, складки і непроклеенние місця, таке взуття буде пропускати воду.
5
Приміряйте чоботи . Майте на увазі, що якщо гумове взуття мала, то вона не розноситься з часом. Одягайте чоботи на носок, краще вовняний, тому тонкого носка може не вистачити для захисту від осіннього холоду. Дуже хороший варіант для прохолодної погоди - чоботи з хутряною або повстяної прокладкою-чобітком. Цей чобіток можна виймати і носити взуття з носком. Однак в холод, завдяки такій прокладці, ногам буде тепло і комфортно.
6
Оберіть малюнок. Якщо ви носите яскраву осінній одяг, то гумові чоботи краще підібрати суворої забарвлення. У тому випадку, якщо ваш гардероб однотонний, вибирайте взуття з ефектними принтами.
7
Принісши чоботи додому, в першу чергу перевірте їх на герметичність - поставте в тазик з водою. Якщо волога не проникає всередину - можна спокійно одягати їх в сиру погоду.
Корисна порада
Не носіть гумове взуття в сонячну погоду - вона потьмяніє і загрубіє. Не сушіть її біля батареї. Щоб гумові чоботи були м'якими і блискучими - мийте їх теплою водою з додаванням кількох крапель гліцерину.