Як запустити catalyst control center. де знаходиться програма catalyst control center.

Catalyst Control Center - це інструмент для налаштування відеокарт від компанії ATI. Можна налаштувати роботу охолоджуючого вентилятора, знизити або підвищити його швидкість, провести тонке налаштування 3D-параметрів. І, що важливо, розігнати частоту пам'яті і швидкість роботи процесора відеоплати. Для налаштування всіх цих параметрів потрібно тільки запустити програму.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з ОС Windows;
  • - програма Catalyst Control Center;
  • - додаток Microsoft. NET Framework 4,0.
Інструкція
1
Ця програма входить в комплект до відеокарти. Але досить часто на диску знаходяться старіші її версії. Тому краще завантажити останню версію з інтернету. Є два варіанти скачування - з сайту розробника, тобто з сайту AMD/ATI, або з сайту виробника вашої відеокарти. Краще завантажувати з сайту виробника, так як там Control Center адаптований саме під вашу модель відеокарти, а драйвер з сайту AMD/ATI більш універсальний.
2
Також для установки Control Center вам буде потрібно додаткове програмне забезпечення, без якого програма не буде правильно працювати, а саме додаток Microsoft. NET Framework 4,0. Скачайте його і інсталюйте на свій комп'ютер.
3
Після того як ви встановите Microsoft. NET Framework, можна встановлювати безпосередньо і сам Catalyst Control Center. Як правило, програма викачується в архіві. Розпакуйте його в будь-яку папку. Після розпакування в кореневій папці Control Center відкрийте папку bin. Далі двічі клацніть лівою кнопкою мишки по файлу InstallManagerApp, і процес установки пройде автоматично. Все що потрібно - це в момент установки відзначити пункт «Повна». Потім перезавантажте комп'ютер, після чого програма буде готова до роботи.
4
Для запуску програми клацніть правим кліком мишки по порожньому ділянці робочого столу. У контекстному меню виберіть Catalyst Control Center. Після першого запуску з'явиться базове вікно програми. Відзначте пункт «Розширене» і зверніться далі. Відкриється нове вікно, в якому можна вибрати розділ з потрібними вам параметрами і налаштувати їх.
5
Якщо при натисканні правою кнопкою мишки по робочому столу в контекстному меню не з'явився рядок Control Center, то, найімовірніше, програма не інтегрувалася в це меню. У цьому випадку її можна запустити звичайним способом. Для цього натисніть «Пуск», потім - «Усі програми». У списку програм знайдіть Control Center і запустіть її.