Як зберігати автомобіль взимку.

Зима - це, безумовно, не найлегший період для автомобіля. Більшість автолюбителів знають, що експлуатація автомобіля в зимовий період небажана. Якщо ви не збираєтеся їздити на машині взимку , не поспішайте розслаблятися, адже щоб підготувати її до зимівлі, належить трохи поклопотатися.
Інструкція
1
Перш за все, потрібно вибрати місце стоянки. Намагайтеся знайти рівне місце, на якому не будуть з'являтися калюжі. Якщо ви плануєте поставити автомобіль на платну стоянку, то подбайте про те, щоб він був добре видно сторожам. Якщо машина буде стояти в гаражі, необхідно забезпечити хорошу вентиляцію приміщення.
2
Далі слід добре вимити і висушити кузов і днище автомобіля. Слідкуйте за тим, щоб з машини була повністю вилучена вся грязь. Після цього обробіть кузов антикорозійним засобом, особливо в місцях, де вже помітна іржа. Не забудьте про найбільш уразливих місцях - порогах, внутрішніх поверхнях дверей, внутрішніх балках і лонжеронах.
3
Змастіть всі деталі, що працюють в якомусь механізмі (петлі багажника, капота, дверей і т.д.)
4
Залийте повний бак бензину - це допоможе захистити внутрішню поверхню бака від конденсату і корозії.
5
Поставте автомобіль на підставки. Це сприятиме розвантаженню ресор, шин і пружин підвіски. Випустіть частина повітря з шин, щоб знизити тиск в них.
6
Якщо в машині відсутній кондиціонер, то акумулятор рекомендується зняти і зберігати на балконі, періодично перевіряючи його зарядку і в разі чого - підзаряджати. Якщо ж кондиціонер мається, то акумулятор знімати не потрібно. Потрібно лише періодично перевіряти роботу кондиціонера.
Зверніть увагу
Двигун необхідно періодично заводити і їздити хоча б по двору, так як тривала стоянка шкідлива для гальмівної системи і підвіски. Не використовуйте брезентові чохли для захисту автомобіля від опадів - під ними довго зберігається волога, яка прискорює корозію. Чохол не повинен стикатися з поверхнею кузова - це може зіпсувати забарвлення.
Корисна порада
При зберіганні автомобіля в гаражі бажано залишити кришку багажника і дверці прочиненими, щоб дати свободу гумовим ущільнювачам і запобігти їх смятие. Якщо ви плануєте виїжджати взимку, не ставте автомобіль на ручне гальмо, так як гальмівні колодки можуть замерзнути і відійдуть тільки навесні.