Як вибрати цуценя французького бульдога.

Французький бульдог - дуже весела і рухлива собачка, хоча часом може і поскандалити. Вони люблять зустрічати гостей, доброзичливо ставляться до незнайомих людей. Правда, в разі небезпеки, ці маленькі собачки всі свої сили докладуть до того, щоб захистити свого господаря і його сім'ю. По відношенню до інших собакам і кішкам французькі бульдоги, як правило, поводяться агресивно. Вибирати цуценя французького бульдога слід ретельно.
Інструкція
1
При виборі цуценя французького бульдога зверніть увагу на його зовнішність. Животик малюка повинен бути м'яким і пружним, а не роздутим. Шерсть повинна бути блискучою, а шкіра чистою, без прищів і кірочок.
2
Особливу увагу приділіть огляду вух і очей цуценя . Вушка французького бульдога повинні бути чистими. Чорнота в них є ознакою кліщового отиту. Оченята собачки повинні бути одноколірними, без гнійних виділень. Гнійні очі у французького бульдога свідчать, як правило, про наявність кон'юнктивіту і навіть вірусної інфекції.
3
Обов'язково загляньте малюкові в пащу. Слизова повинна бути рожевою, без білястого нальоту. Помацайте носик собачки. Він повинен бути чорним і вологим. У плямистих цуценят мочка носа забарвлюється, як правило, до 3-5 місяців.
4
Перевірте, щоб у цуценя не було пахової або пупкової грижі, а також почервонінь в околоанальной зоні. Крім цього, переконайтеся в хорошому слуху собаки. Малюк повинен повертати голову в сторону навіть слабкого джерела звуку.
5
Вага, об'єм грудей і кількість зубів у цуценя французького бульдога повинні відповідати її віку. Перевірте, щоб зубки собаки були рівними. Крім цього, упевніться в тому, що цуценя має відповідний стандарту породи прикус. Різці нижньої щелепи французького бульдога повинні розташовуватися попереду різців верхньої щелепи.
6
Лапки у французького бульдога повинні бути рівними, без будь-яких викривлень. Зверніть увагу і на ребра малюка. На них не повинно бути «чоток».
7
Перш ніж вибрати того чи іншого цуценя французького бульдога, поспостерігайте за всіма малюками посліду. Тільки так ви зрозумієте, яка з собачок має спокійних характер, а яка прагне зайняти лідируюче становище. Підберіть тварина згідно свого способу життя і характеру. Вважається, що цуценя, який підбіг до вас перший і попросив пограти з ним, саме для вас і призначений.
Якщо ви хочете придбати англійського бульдога , то ви повинні навчитися розбиратися в цих тварин. Це допоможе вам вибрати собаку, яка дійсно буде відповідати заявленим для породи якостям.
Інструкція
1
Зверніться для придбання англійського бульдога в спеціалізований розплідник. Також купити цуценя можна на одній з офіційних виставок, що проводяться Російської кінологічної федерацією (РКФ). Якщо ж ви купуєте щеня у приватної особи без офіційного статусу заводчика або на так званому «пташиному ринку», будьте готові до того, то це насправді помісь декількох порід. Така собака може стати хорошим компаньйоном, але не зможе брати участь у виставках.
2
Вирішіть, якого типу вам потрібен щеня. Найбільш високо цінуються тварини шоу-класу. Вони володіють найбільш високими стандартами породи і потрібні насамперед для розведення та участі у виставках. Якщо ви шукаєте собаку для спільного проведення часу і не збираєтеся займатися її виставкової кар'єрою, не має сенсу переплачувати і купувати таку тварину. Далі слідують цуценята брид-класу, які відповідають стандарту породи і цілком придатні для розведення, але коштують менше, ніж представники шоу-класу. Нижче за класифікацією знаходиться пет-клас. Такі бульдоги не можуть брати участь у виставках, але стають відмінними домашніми улюбленцями.
3
Купуйте тварина у віці не менше півтора місяців. Якщо ж ви хочете бути впевнені в тому, що цуценя відповідає стандартам породи, то найкраще брати його ще пізніше, в три місяці.
4
Перевірте документи розплідника. У кожного з батьків цуценят повинна бути підтверджена родовід. Це стане в нагоді вам, якщо ви захочете згодом виставляти собаку. На самого бульдога повинна бути оформлена так звана «щеняча картка», яку ви згодом зможете обміняти на родовід.
5
Огляньте цуценя на предмет відповідності породі. Англійська бульдог вже в два місяці повинен мати широку грудну клітку і досить короткі ноги. Довгі кінцівки і занадто об'ємний живіт найчастіше виявляються ознакою невідповідності тваринного стандартам. При цьому шерсть цуценя сильно відрізняється від нормальної для дорослого собаки цієї породи. Вона тонка і шовковиста, і це не можна віднести до недоліків тварини, якщо йому ще немає трьох місяців. Орієнтуйтеся і на поведінку цуценя - він не повинен бути занадто боягузливим або гіперактивним. В нормі бульдог повинен бути спокійним і флегматичним.
6
При виборі дорослого собаки, старше одного року, перевірте її на повну відповідність стандартам. Її зріст у холці має становити близько 40 сантиметрів. Показник, що відрізняються більш ніж на 5 сантиметрів, вважається серйозним пороком. Окрасою також повинен відповідати правилам - не допускаються білі плями на однотонних тварин. Також до пороків, провідним до дискваліфікації, відноситься довга морда і недостатньо розвинені брилі, які не закривають зуби повністю. При наявності таких дефектів тварина може бути віднесено в кращому випадку до пет-класу. Якщо ви придбаєте таку собаку, вона не зможе приносити потомство з підтвердженою родоводу.