Як лікувати гнійні пробки в горлі. Як прибрати гній з мигдалин.

Першим бар'єром на шляху у вірусних інфекцій є мигдалини - органи лімфатичної системи. Саме в них виробляються лімфоцити, які постійно поглинають і перетравлюють масу хвороботворних мікроорганізмів, в результаті чого утворюється гній, що заповнює у вигляді пробок лакуни мигдалин.
Вам знадобиться
  • - розчин фурациліну;
  • - розчин стрептоциду;
  • - марля.
Інструкція
1
Освіта гнійних пробок в мигдалинах пов'язано з частими простудними захворюваннями, нежиттю, хронічними і гострими тонзилітами і навіть карієсом. Тому почніть лікування з основної причини. А за допомогою додаткових процедур сприяє швидшому одужанню.
2
Зазвичай про наявність гнійних пробок в горлі свідчить неприємний гнильний запах з рота. Однак іноді їх видно і неозброєним поглядом. У цьому випадку обмотайте палець декількома шарами марлі і, натискаючи, протріть черзі кожну мигдалину. Зазвичай після цього частина пробок починає виходити.
3
Промийте лакуни за допомогою якого-небудь антибактеріального засобу, наприклад, розчину фурациліну. Розведіть його порошок в 0,5 л кип'яченої теплої води (до утворення світло-жовтого кольору) і кілька разів ретельно прополощіть горло. Виконуйте цю процедуру до 5 разів на день.
4
Через 10-20 хвилин після кожного промивання мигдалин від гнійних пробок зробіть їх зрошення або промивання розчином стрептоциду. Це засіб чудово зарекомендувало себе в лікуванні гнійних ангін і хронічного тонзиліту. Для його приготування розітріть одну таблетку стрептоциду, і отриманий порошок розведіть у склянці теплої води. Також прополощіть їм кілька разів горло. Незважаючи на гіркий смак, що не запивайте і не заїдайте його до повного припинення гіркоти у роті, дайте лікам надати свою дію.
5
Зазвичай промивання фурациліном і зрошення стрептоцидом видаляє гнійні пробки в горлі вже на 2-3 день. Однак лікування проводите не менше 5-7 днів. А крім цих коштів використовуйте інгаляції, промивання хвоєю або ромашкою (має протизапальну дію).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gO-A8Ov-Noc
Корисна порада
Для профілактики появи гнійних пробок щоранку очищайте носоглотку від слизу, яка є ідеальним середовищем для розмноження бактерій. Для цього після чищення зубів довго полощіть горло (Не рот) звичайною водою. Це розріджує слиз і сприяє її відходженню, а також промиває мигдалини від мікробів і сприяє відходженню пробок, що знаходяться в глибині пухкої тканини мигдалин.