Як варити вермішель.

Макарони, локшина та вермішель - дуже корисні макаронні вироби. З них можна приготувати як величезна кількість різноманітних страв, так і зробити їх гарніром до м'яса, риби або овочів. Але як зробити так, щоб вермішель не розварювалася?

Вам знадобиться

Вермішель Вода Сіль Масло (соняшникова або вершкове)

Інструкція
1

Правило для варіння вермішелі - води повинно бути багато. Тому першим кроком кип'ятиться достатню кількість підсоленої води (мінімум 1 літр на 100-150 гр вермішелі).

2

Після засипки вермішелі в окріп вона акуратно перемішується, вогонь зменшується і посуд закривається кришкою. Обережно! Можливо швидке википання і "втікання" вермішельной піни.

3

Варка триває близько 15 хвилин, потрібно уточнити на упаковці, адже у кожного виробника вермішелі термін варіння різний залежно від сортів пшениці. Найкраще мало не доварити вермішель, щоб вона була в стані "аль денте" (ступінь готовності макаронних виробів, коли вони злегка твердовати).

4

Завершальний крок: вміст каструлі зливається в друшляк і промивається струменем холодної води, щоб промити вермішель від крохмалю. Поки вода стікає, на сковорідці розтоплюється масло.

5

Потім вермішель висипається на розігріту сковорідку і розігрівається при обережному помішуванні протягом п'яти хвилин. Вермішель готова.

Корисні поради

При відварюванні вермішелі не потрібно закривати кришку щільно, інакше вода виллється на плиту.