Як закріпити маяк на астероїді.

Mass Effect 2 в чому обійшла свою попередницю, однак ввела новий, вельми спірний елемент - видобуток ресурсів. Нескладний і монотонний процес викликав бурю обурення серед гравців, тому багато виступили рішуче «проти» «закріплення маяків на астероїдах». Втім, для проходження це необхідно, тому кожен геймер, хоче він того чи ні, зобов'язаний вміти це робити.
Інструкція
1
Виберіть ненаселених планету. Знайти таку буде не так складно, т.к. в ігровій всесвіту їх більшість. Як тільки ви потрапите безпосередньо в меню небесного тіла, зверніть увагу на пункт в описі: «Кількість ресурсів на планеті». Можливі 4 основні варіанти, від «виснажене» до «насичено». Оскільки подальший процес вельми копіткий, то має сенс ігнорувати планети з низьким і мінімальним рівнем копалин, а з виснажених «шахт» відлітати відразу, не домагаючись їх повного спустошення.
2
Вибравши відповідну планету (астероїд), клікніть «запустити сканер порід». Планета покриється сіткою; на поверхні з'явиться зелений курсор, керований мишкою; праворуч ви побачите таблицю елементів і шкали з уже здобутими ресурсами.
3
Переконайтеся, що у вас достатня кількість маяків в запасі. Обмежене число таких введено з міркувань балансу: користувач просто фізично не зможе зібрати все, що бачить. Тому приділіть увагу вибору елементів, які вам потрібні. Як відомо, ресурси потрібні для дослідження технологій, тому заздалегідь запам'ятайте - що ви хочете вивчити і які матеріали вам для цього буде потрібно добути. Винятком можна вважати лише «елемент нуль» :. в грі його дуже небагато, і будь знайдений джерело тут же варто привласнити.
4
Процес видобутку ресурсів полягає в тому, що ви водите по поверхні небесного тіла курсором доти, поки показники сканера різко НЕ стрибнути вгору. Не намагайтеся клікати мишкою відразу, як тільки щось знайдете - навпроти, гра заохочує ретельний пошук. Якщо ви побачили, що діаграма почала підвищуватися, то огляньте всю навколишню область, щоб знайти точку з максимальними показниками. Після відправки маяка всі матеріали в районі декількох клітин спадають на «ні», тому ви ризикуєте втратити додаткові ресурси.
5
Відвідайте форуми Mass Effect 2. Кропіткі гравці створили і виклали багато досить повних таблиць зі списками планет і елементів, які на них можна знайти - що, безумовно, важливо, коли всі навколишні галактики ви виснажили, а ресурси потрібні терміново.
Зверніть увагу
Маяки можна не тільки купувати в магазинах, але і виявляти під час проходження місій.