Як зробити ходунки.

Допомогти навчитися дітям ходити покликані ходунки . нехитре пристрій, який підтримує дитину так, щоб він не впав, але мав при русі відносну свободу, цілком можна зробити самостійно, адже магазинні варіант не врахують особливості ваги і зростання вашого малюка.
Вам знадобиться
  • Пластикова або полікарбонатна рама, 2 армованих або металевих дуги, 7 меблевих коліс, тканина, поролон, рідкі цвяхи
Інструкція
1
Зніміть мірки для майбутнього виробу. Вас цікавить діаметр кола рами ходунків (він залежить від ширини ваших дверних прорізів і кроку малюка), ріст дитини, а точніше довжина його ніжок.
2
З листа полікарбонату за допомогою будівельного ножа виріжте раму. Як правило, її діаметр приблизно дорівнює 70 см по наружней стороні. Ширину зробіть до 7 см. Ретельно проклейте місця зрізів щільним широким скотчем, можна армованим, попередньо доцільно оплавити паяльником гострі краї.
3
Намітьте маркером місця кріплення коліс до рами і просвердлите отвори по діаметру кріпильних елементів.
4
Виріжте із залишків полікарбонату верхню раму (вона тримає сидіння малюка і закріплює дуги) і також ретельно її проклейте скотчем.
5
Відзначте на дугах відрізок, рівний довжині ніг дитини і додайте ще 3-5 см. Обріжте.
6
Намітьте місця кріплення дуг на верхній і нижній рамах. Зробіть необхідні отвори і закріпіть дуги, трохи скосивши верх щодо низу. Таким чином ви отримаєте конструкцію, що нагадує кривої столик. Верхня рама «встане» над нижньою якраз на висоті, що дорівнює довжині ніжок малюка.
7
Обтягніть верхню раму тканиною (можна з синтепоном або поролоном усередині, щоб дитина не ударявся)
8
Тепер скроїти з тканини і поролону підтримуючу подушку для спинки. До неї ж пришийте зшиті вами трусики, які будуть утримувати дитину у верхній рамі. Закріпіть зшите всередині верхньої рами. Перевірте на прочность.Осталось приробити коліщатка до нижній рамі і прикрасити ходунки яскравими аплікаціями, повісити брязкальця.
Корисна порада
За аналогічною технологією можна зробити і ходунки для людей, які перенесли інсульти та інших знерухомлених внаслідок травм чи хвороб.