Як зшити вушка зайчика.

Заячьи вушка добре виглядають на будь-якому святковому заході, на дорослих і дітей. Дівчатам така деталь одягу додасть грайливості, а діти, особливо маленькі, виглядають в них дуже забавно. Незважаючи на те, що такі вушка можна знайти в продажу, ви цілком можете спробувати виготовити їх самі.
Вам знадобиться
  • Картон, штучне хутро, рожева ворсиста тканина, шапочка або ободок для волосся, нитки, голка і ножиці, синтепон або поролон, тонкий дріт, клей.
Інструкція
1
Намалюйте на картоні вуха (вони можуть бути й однаковими і різними). Виріжте їх ножицями по контуру і вони послужать підставою для заячих вушок. Використовуючи їх як трафарет зробіть з штучного хутра і тканини такі ж деталі, але в дзеркальному відображенні (для картонних це не потрібно, тому що вони будуть всередині і їх буде невидно). Але деталі вушок з тканини і хутра повинні бути на 0,5-1 см більше картонних шаблонів.
2
Сшейте лицьовими сторонами всередину хутро і тканина, що стирчить хутро подверніте всередину. Після цього виверніть вушка . Тепер до внутрішньої частини вуха подверніте і пришити нижню хутряну кромку, щоб замаскувати місце пришивання вух до обідка або шапочці. Потім вставте в них картонний трафарет для додання їм жорсткості. Ви можете так само додати їм потрібну форму, пропустивши всередині по краях тонкий дріт і зігнувши вушко в потрібному місці. Для додання обсягу набийте їх поролоном або синтепоном.
3
Тепер вирежіте зі штучного хутра вузьку смужку по довжині обідка для волосся. Приклейте її на нього хутром догори. Якщо у вас є шапочка, то цього робити не треба. Стисніть вушка знизу так, щоб вийшли поздовжні складки і зафіксуйте їх ниткою в такому положенні. Потім пришийте їх до хутряної смужці на обідку або на верхівку шапочки і зніміть нитку. Якщо цей кумедний головний убір погано сидить на голові або постійно спадає, пришийте знизу гумку для кращої фіксації.
4
Якщо вас по не влаштовує вищеописаний спосіб і ви бажаєте чогось більш оригінального, можете поступити по іншому. Візьміть дріт і намотайте її на олівець або стрижень від гелевою ручки. Зніміть і трохи (по довжині вушок) розтягніть її. Отриману чутливу пружинку вставте всередину. Потім набийте вушка синтепоном, але не пишіть туди картонну підставу і дріт, крім вийшла пружинки. Після цього точно так само зробіть складки і пришити до шапочці або обідку. Отримані вушка будуть грайливо тремтіти при ходьбі.