Як налаштувати bluetooth-гарнітуру. Як користуватися гарнітурою блютуз.

Bluetooth-гарнітура є зручним засобом для розмов. При цьому вона може використовуватися як з мобільним телефоном, так і з комп'ютером для спілкування через інтернет. Але для її роботи потрібно правильна настройка.
Інструкція
1
Якщо вам необхідно підключити bluetooth- гарнітуру до мобільного телефону, виконайте такі кроки. Включіть обидва пристрої і переведіть bluetooth- гарнітуру в режим пошуку. Залежно від виробника і моделі для цього необхідно зробити різні дії. Зазвичай для цього потрібно одночасно утримувати кнопку, призначену для відповіді на дзвінок, і коліщатко, що відповідає за регулювання гучності. Але краще прочитайте в інструкції до гарнітурі як перевести її в режим пошуку. При правильному включенні замигает відповідний індикатор.
2
Далі включите в телефоні режим роботи bluetooth. Для цього відкрийте меню та виберіть відповідний пункт. Найчастіше він називається «Підключення пристроїв». Після цього виберіть пункт, який відповідає за виявлення нових bluetooth-пристроїв. Після завершення цього процесу на екрані телефону ви побачите список виявлених пристроїв. Виберіть у списку той пункт, який відповідає вашій bluetooth-гарнітурі. При запиті коду введіть цифри, вказані в інструкції. Зазвичай це - 0000.
3
Якщо вам необхідно підключити bluetooth- гарнітуру до комп'ютера для спілкування в Skype, виконайте такі дії. Перемкніть гарнітуру в режим виявлення. Після цього запустіть на комп'ютері програму для пошуку bluetooth-пристроїв. Якщо є ярлик «Bluetooth-оточення», клікніть по ньому, якщо ні - клацніть правою кнопкою миші по синьому фірмовому значку bluetooth в системному треї (поряд з годинником) і виберіть «Відкрити bluetooth-оточення» або «Додати пристрій». Здійсніть процес сполучення bluetooth-пристроїв.
4
Тепер необхідно запустити і налаштувати Skype для роботи з гарнітурою. Відкрийте налаштування програми: Tools -> Options -> Sound Devices. У полях Audio In і Audio Out виберіть значення Bluetooth Audio. Перед початком спілкування активуйте bluetooth-з'єднання між комп'ютером і гарнітурою. Для цього відкрийте «Bluetooth-оточення» і двічі клацніть по значку гарнітури.
Зверніть увагу
Для роботи гарнітури з комп'ютером необхідний bluetooth-адаптер.
Технологія Bluetooth дозволяє обмінюватися голосовими повідомленнями і даними між двома і більше електронними пристроями. Способів використання цієї технології дуже багато, наприклад, бездротове з'єднання принтера з комп'ютером, підключення гарнітур до телефону і т.д. Користуватися Bluetooth досить легко, необхідно лише дотримуватися послідовність дій у кожному конкретному випадку.

Можливості пристрою

Перш ніж використовувати Bluetooth дізнайтеся, якими можливостями ваш пристрій володіє. Наприклад, деякі моделі телефонів дозволяють передавати дані за допомогою технології Bluetooth, інші дають можливість здійснювати дзвінки через підключену бездротову гарнітуру.
Дізнатися, які можливості є у вашого пристрою, ви можете, вивчивши керівництво користувача або звернувшись до сайту виробника.

Підключення

Щоб користуватися технологією bluetooth, необхідно підключити пристрої один до одного по бездротовій мережі. Спосіб установки з'єднання залежить від типу пристроїв, якими ви користуєтеся. Докладну інструкцію можна вичитати в керівництві користувача. Найчастіше підключення пристроїв виконується в кілька простих кроків, наприклад, включення Bluetooth, відкриття доступу інших пристроїв, пошук з'єднань і т.д.

Передача даних

Якщо ваш пристрій дозволяє передавати дані через Bluetooth, ви можете досить швидко обмінюватися ними, не вдаючись до допомоги комп'ютера. Наприклад, якщо у вас є цифрова відеокамера, підтримуюча цю технологію, ви можете передавати наявні на ній відеозаписи і фотографії прямо на смартфон. Обмін даними може здійснюватися між будь-якими пристроями, що підтримують Bluetooth, наприклад, телевізор, фотоапарат, відеокамера, комп'ютер (як на windows, так і на linux), смартфон і т.д.
Bluetooth також може бути використаний для синхронізації даних.

Розмова по телефону

Деякі моделі смартфонів і навіть стаціонарних телефонів дозволяють вести розмову, користуючись технологією Bluetooth, яка в такому випадку використовується для підключення навушників або гарнітури. Крім того, Bluetooth вбудовується в деякі автомобілі, що дозволяє вести телефонну розмову, не займаючи при цьому руки.

Інші області застосування

Технологія Bluetooth може бути використана для мінімізації провідного з'єднання пристроїв. Наприклад, стереосистеми, принтери та комп'ютерні миші можуть підключатися без кабелів, що робить їх використання більш комфортним. Такі можливості особливо актуальні в офісах, коли принтер, що знаходиться в окремій кімнаті, підключається відразу до декількох комп'ютерів. У домашніх же умовах Bluetooth дозволяє домогтися відмінного об'ємного звучання стереосистеми, розміщуючи колонки практично в будь-якому місці.