Як скласти іспит з біології. таблиці по билиг до здачі ЄДІ.

Здати іспит по біології на хорошу оцінку набагато простіше, ніж це може здатися на перший погляд. Головне - правильно структурувати свої знання і не сідати готуватися до іспит у в останній вечір.
Інструкція
1
Якщо ви протягом року постійно відвідували лекції та лабораторні занятті по біології, то вам буде набагато простіше підготуватися до іспит у, хоча б тому, що зазвичай викладачі для кращого запам'ятовування і засвоєння матеріалу пропонують студентам і школярам різні схеми і таблиці. А основне завдання лабораторних занять - ознайомити учнів з прикладними основами біології і зрозуміти, як можна застосувати отримані теоретичні знання на практиці.
2
Складіть свої таблиці по біології, які полегшать вам запам'ятовування матеріалу. Для цього візьміть аркуш паперу, накресліть таблицю з 3-х колонок. Перша колонка призначена для назви частини тіла людини, тварини або частини рослини, друга - для загального опису їх функцій, третя - для додаткових характеристик. Виберіть параграф або розділ підручника і заповніть таблицю так, щоб відомості містили опорні слова для запам'ятовування, що характеризують саме цю частину організму. За цими словами ви потім з легкістю зможете відновити в пам'яті всю іншу інформацію.
3
Відмінно допомагають засвоїти матеріал і схеми, на яких зображено внутрішньо і зовнішнє пристрій організмів. Якщо якихось схем у вас немає, зверніться в бібліотеку і замовте на видачу до читального залу атласи з ботаніки, зоології та анатомії для того щоб скласти свої схеми для запам'ятовування, в опису яких включите опорні слова.
4
До загальної біології готуватися можна так само, використовуючи таблиці. Накресліть на аркуші паперу таблицю, але вже з 4-х колонок. У першій вкажіть термін, у другій - визначення терміна, у третій - ім'я вченого, який зробив відкриття або опубликовавшего працю, в четвертій - суть цього відкриття.
5
Якщо ви збираєтеся вступати до вузу, обов'язково зверніться на сторінку http://www.master-multimedia.ru/testbio.html (інтерактивні тести з біології, складені викладачами МГУ) і перевірте свої знання. Після перевірки ретельно підготуйтеся по тим розділам, які викликали вас найбільші труднощі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XdeGM6PjvWc