Як лікувати кола під очима.

Темні круги під очима - поширена проблема. Вони можуть з'явитися від недосипання, перевтоми, а також вживання алкогольних напоїв. Перед початком лікування зверніться до фахівця, який проведе необхідне обстеження і виявить причини виникнення темних кіл під очима.
Вам знадобиться
  • Ромашка аптечна, лід, картопля, зелень петрушки.
Інструкція
1
Більше відпочивайте. Визначте для себе проміжок часу, за який ви можете виспатися. Для повноцінного відпочинку організму необхідно як мінімум 8 годин. Намагайтеся дотримуватися цього режиму. Темні круги навколо очей можуть виникнути через хронічної втоми.
2
Вживайте більше рідини. В добу людському організму необхідно отримувати 1.5-2 літра чистої негазованої води. Скоротіть вживання кави і міцного чаю.
3
Налагодьте правильне харчування. Включіть у свій раціон більше свіжих овочів і фруктів. Вітамін К здатний відновити кровоносні судини в області навколо очей.
4
Робіть трав'яні компреси. Для цього візьміть 1 столову ложку ромашки аптечної. Залийте 2 склянками гарячої води. Залиште на 10 мінут.Процедіте настій через марлю і розділіть рідину на дві частини. Одну залиште гарячої, а іншу - охолодіть. Змочіть ватяний диск в рідині. Чергуйте гарячий компрес з холодним. Проводите процедуру перед сном. Курс лікування - 30 днів, при необхідності повторіть через 2 тижні. Трав'яні компреси видаляють дрібні зморшки і круги під очима.
5
Приготуйте освіжаючу маску з картоплі. Очистіть середній бульба картоплі і натріть на крупній тертці. Нанесіть на шкіру повік і залиште на 10-15 хвилин.
6
Застосовуйте холодні компреси. Візьміть кубики льоду і подрібніть. Покладіть крижану стружку в поліетиленовий пакет. Накладіть на шкіру повік і залиште на 5-10 хвилин. Такі компреси стимулюють кровопостачання.
7
Зелена маска. Очистіть бульбу картоплі і натріть на дрібній тертці. Промийте зелень петрушки і обсушити. Потім дрібно порубати і змішайте з картоплею. Покладіть масу в марлю, складену в декілька шарів. Нанесіть на шкіру повік і область навколо очей. Залиште на 15-20 хвилин і змийте теплою водою.
8
Кожен день робіть гімнастику для очей. Вказівними пальцями зафіксуйте зовнішні куточки очей. Примружтеся на кілька секунд. Відкрийте очі і повторіть вправу кілька разів.