Як зробити стяжку під ламінат. якість стяжки під ламінат.

Стяжка під ламінат нічим, по суті, не відрізняється від стяжки, виконаної під будь-яке інше підлогове покриття. Хіба що потрібно приділити особливу увагу її поверхні, яка, на відміну від стяжки під статеву дошку, наприклад, повинна володіти підвищеними показниками рівності.
Вам знадобиться
  • - суха суміш («Ветоніт», «Основа» та ін.);
  • - набір будівельного інструменту (молоток, кельму, терка та ін.);
  • - електродриль зі змішувальної насадкою;
  • - прави? Ло (довга рівна рейка для вирівнювання поверхні);
  • - напрямні маячки (маркери);
  • - гідроуровень або замінюючий його гнучкий шланг;
  • - ємність для розведення суміші.
Інструкція
1
Підготуйте підставу підлоги під укладку стяжки. Для цього очистіть його від відшарувалися фрагментів бетону, пилу і бруду. Прошпаклюйте щілини і прогрунтуйте поверхню будь з відповідних грунтовок. Результатом підготовки основи повинна з'явитися відносно рівна і герметична поверхню. Останнє потрібно для того, щоб підстава не вбирало вологу з суміші, що може призвести до зниження якості стяжки.
2
Відзначте на стінах кімнати рівень чистової підлоги (поверхня ламінат а). Для цього встановіть точку рівня чистового статі спочатку в одному місці - за рівнем попереднього статі, нижній кромці дверей або за рівнем підлоги в інших кімнатах. Потім, користуючись цією точкою як відправною, за допомогою гідрорівня або гнучкого шланга встановіть відповідні точки у всіх кутках кімнати. За допомогою шнура з'єднайте ці точки прямою лінією на всіх стінах.
3
Від наявної лінії рівня підлоги відміряйте в кутках кімнати вниз відстані, рівні сумі товщин ламінат а і підкладки. З'єднайте отримані точки між собою прямими лініями. Ці лінії будуть позначати рівень поверхні стяжки.
4
Встановіть напрямні маячки (маркери). Відстань маячків від стіни має бути близько 200 мм, один від одного - 1-2 м. Найпростіший спосіб установки маркерів - на купки густого розчину. Робоча (верхня) кромка маркерів повинна бути на одному рівні з нижньою лінією на стінах. Це досягається вдавливанием маячків в розчин або додаванням розчину, якщо маркер опускається нижче необхідного рівня. Після встановлення всіх маячків, потрібно дати час (кілька годин залежно від марки розчину) на затвердіння розчину.
5
Замішайте розчин для стяжки. Висипте суху суміш в ємність, додайте строго певний (згідно інструкції) кількість води і перемішайте суміш електродрилем зі змішувальної насадкою. Розчин повинен бути перемішаний грунтовно.
6
Висипте приготовану суміш між двома напрямними маяками, розрівняйте її кельмою або скребком, забезпечуючи затікання в затишні місця під маркерами. При необхідності потрамбуйте суміш, щоб в ній не утворювалися порожнечі. Остаточне розрівнювання стяжки здійснюється прави? Лом, нижня кромка якого під час вирівнювання ковзає по напрямних маяках. Час затвердіння стяжки залежить від марки сухої суміші. В інструкції можна дізнатися все тимчасові? Е параметри - час, коли на стяжку можна ступати і час повної готовності.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tVY3vDUTqk8
Корисна порада
Замість сухих сумішей можна застосовувати піщано-цементний розчин із співвідношенням 1: 3 - 1: 5. Однак піщано-цементна стяжка має гірші параметри у порівнянні зі стяжкою, виконаної з сухих сумішей. Вона довго твердне, може давати тріщини, при її виготовленні необхідно по периметру кімнати класти стрічку, що компенсує деформації. Щоб піщано-цементна стяжка була якісною, бажано класти в неї армирующую сетку.Еслі при виготовленні стяжки не вдалося досягти необхідних параметрів її поверхні (нерівність не більше 2 мм на 1 м довжини), поправити цю ваду можна, заливши поверх неї тонкий (10- 15 мм) шар самовирівнюється стяжки.