Як підвищити надої кози. якщо коза п'є своє молока.

Кози дають в середньому 3-5 літрів молока на добу, але з різних причин надої можуть знижуватися. При правильному годуванні проблему можна вирішити, якщо, звичайно, ваша коза не очікує поповнення.
Інструкція
1
Годуйте козу турнепсом. Ці коренеплоди володіють молокогонним ефектом, поступово надої зростуть. Але не варто повністю переводити козу на турнепс, її харчування має бути різноманітним.
2
Додайте в щоденний раціон тварини гілки дерев. Вони не тільки подобаються козам, але і підвищують надої, та й молоко стає дивно смачним.
3
Взимку давайте козі побільше сіна, а влітку виводите її гуляти, щоб вона їла соковиту траву в необмежених кількостях. Тварина необхідно добре годувати, але в той же час стежте за тим, щоб воно сильно не поправлятися.
4
В корму додавайте спеціальні мінеральні та вітамінні добавки, які є в будь-якому тваринницькому магазині. Точне дозування подивіться на упаковці. У деяких випадках навіть при повноцінному годуванні надої зменшуються, відбувається це через авітамінозу, який може спостерігатися у тварини.
5
Кози непогано їдять практично всі овочі. Тому давайте їм картоплю, буряк, моркву, капусту (у невеликих кількостях, інакше почнеться діарея). Підійдуть не тільки цільні овочі, а й очищення, які напевно залишаються після приготування їжі.
6
Підгодовуйте козу ромашкою - володіє молокогонним ефектом, та й парнокопитних тварин вона подобається. Але пам'ятайте, що все має бути в міру.
7
Не забувайте стежити і за тим, щоб у тварини постійно була вода. При нестачі рідини кількість молока однозначно скорочується. Особливо багато коза п'є в жарку погоду, тому якщо вона на вулиці, носіть їй воду кілька разів на день.
8
Якщо надої