Як вибити пробку з вуха. промивання вух у фахівця.

Протягом життя у вушних проходах людини накопичується сірка і можуть утворюватися пробки, які знижують слух. Але це відбувається не у всіх людей, все залежить від індивідуальної будови вуха . Позбутися проблеми можна кількома шляхами.
Інструкція
1
Зверніться до лікарні і запишіться на прийом до лора. Лікар огляне ваші вуха, після чого промиє їх за допомогою спеціального приладу. У деяких поліклініках промивання здійснюється великим шприцом. Не бійтеся, це зовсім не боляче, хіба що кілька неприємно. Після проведення процедури ви будете чути значно краще. Якщо пробки утворюються у вас періодично, то відвідуйте лікаря раз на кілька місяців.
2
Якщо ви не хочете йти в лікарню або боїтеся, купите в аптеці велику клізму (спринцовку з гумовим наконечником). Добре її прокип'ятіть, після чого налийте в неї теплої води. Носик спринцівки введіть у вушний прохід і з силою стисніть гумову грушу. Процедуру проводите над раковиною або ванною. Якщо у вас дійсно була вушна пробка, то вона вийде назовні. Промивати вухо безпечно, але не використовуйте спринцовку з пластиковим наконечником - можна пошкодити вушний прохід.
3
В деяких випадках допомагає і звичайна перекис водню. Влийте в вухо трохи перекису, полежте на протилежному боці близько 10 хвилин. Потім акуратно приберіть надлишки рідини з вуха . Перекис роз'їдає сірку і сприяє її виходу назовні. Процедуру проводите до поліпшення сл вуха . Але все ж не потрібно вдаватися до допомоги перекису занадто часто.
4
Якщо вам не допомогло, то закопуйте у вухо соняшникова, оливкова або камфорне масло. Але зазвичай після відвідин лікаря проблема вирішується. Промивання вуха самостійно не може замінити лікарняне процедуру.
Зверніть увагу
Промивати вуха дітям за допомогою спринцівки можна. Краще зводите малюка до фахівця. Чистку вушних проходів робите з допомогою спеціальних дитячих ватних паличок.
Корисна порада
Регулярно чистите вуха ватяними паличками. Але намагайтеся обертати паличку так, щоб сірка виходила назовні, а не забивалася лише глибше у вушний прохід.