Чому пітніють руки.

Багатьом траплялося стикатися з ситуацією, коли пітніють долоні. Ця не надто приємна особливість є абсолютно нормальною реакцією людського організму на стресову ситуацію або сильне хвилювання. Але що робити, якщо надмірна пітливість - явище постійне, що виникає, здавалося б, без будь-яких видимих причин?
Вам знадобиться
  • - вода;
  • - сіль або оцет;
  • - кора дуба.
Інструкція
1
Пітливість рук (гіпергідроз), - здавалося б, дрібна і абсолютно безпечна для здоров'я особливість організму, здатна, тим не менш, серйозно ускладнити життя. Люди, що страждають надмірною пітливістю, більше за інших схильні до неврозів, депресій, нервових зривів.
2
Так чому ж потіють руки ? Гіпергідроз може бути викликаний серйозним стресом, результатом якого стало порушення роботи всіх органів, а також збоями в ендокринній системі (гіпофізі, щитовидній залозі, надниркових).
3
Причина встановлена, і ви твердо вирішили позбутися цієї прикрої проблеми. Однак, навіть зрозумівши, чому виник гіпергідроз, не завжди буває просто його усунути. Будьте готові до того, що один курс лікування може і не дати помітних результатов.Существуют різні медикаментозні засоби, що дозволяють впливати безпосередньо на першопричину гіпергідрозу. Однак треба сказати, що багато з них мають побічні дії. Необхідно підібрати той препарат, який підійде саме вам.
4
Традиційна медицина пропонує також методи впливу на зони пітливості: розчини формаліну, таніну і т.д. Але вони не усувають першопричину, а надають лише допоміжну дію. Новий, порівняно недавно появівшііся медикаментозний метод, що дозволяє позбавитися від гіпергідрозу на 4-5 місяців - ін'єкції ботекса.
5
Народна медицина пропонує свої методи вирішення проблеми - прості, але досить ефективні ванночки для рук.1. Розчиніть 1 чайну ложку солі в 1 літрі теплої води. Тримайте руки в розчині 10 хвилин. Можна замінити сіль трьома чайними ложками столового оцту. Просушіть долоні і обробіть їх тальком.2. Відваріть 3 столових ложки кори дуба в 1 літрі води. Тривалість ванночки 7 хвилин.
6
У боротьбі з такою проблемою, як гіпергідроз, не варто нехтувати ніякими можливостями. Прислухайтеся до порад лікарів, використовуйте методи народної медицини, не впадайте у відчай і не комплексуйте.
7
Якщо ж нічого не допомагає, зверніться до хірурга. У наш час з'явилася можливість повного позбавлення від гіпергідрозу хірургічним шляхом. Справа в тому, що потовиділення контролюється певною секцією симпатичного нерва за третім ребром. Видалення цієї секції дозволяє повністю вирішити проблему гіпергідрозу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Jh0WzEu8Nck