Як купити wmz.

Електронна платіжна система WebMoney - це міжнародна система розрахунків для ведення бізнесу в інтернеті. Якщо для ваших фінансових операцій в мережі потрібно купити WMZ для поповнення доларового гаманця WebMoney, для цього існує кілька способів, пов'язаних як з онлайн розрахунками, так і з використанням готівкових коштів.
Вам знадобиться
  • - реєстрація в системі WebMoney;
  • - додаток WM Keeper Classic;
  • - передплачений карта WMZ;
Інструкція
1
Для покупки WMZ за допомогою картки запустите додаток WM Keeper Classic, виберіть в його меню пункт «Поповнити гаманець», спосіб поповнення «WM-карта», введіть номер і код карти (розташований під захисним шаром) і натисніть кнопку «Далі». У разі успішно проведеної операції ви отримаєте повідомлення про поповнення вашого z-кошелька.В WM Keeper Light в браузері відкрийте сторінку «Предоплачена картка», вкажіть номер свого Z-гаманця в поле «Гаманець» з'явилася сторінки. Введіть номер карти і код її авторизації, потім натисніть кнопку «Поповнити».
2
Для покупки WMZ за допомогою банківського переказу увійдіть в захисну зону сайту Banking WebMoney і в наведеній на інтернет-сторінці формі введіть номер поповнюваного гаманця, суму для зарахування та натисніть кнопку «Замовити».
3
При покупці WMZ готівкою в відділеннях банку повідомте операціоністу номер свого Z-гаманця, суму коштів в USD і пред'явіть паспорт.
4
Для поповнення WMZ-гаманця грошовим переказом без відкриття рахунку (у тому числі і за межами Росії) виберіть одну з перерахованих на інтернет-сторінці систем переказів і дотримуйтесь інструкцій на екрані. Потім для здійснення платежу зверніться в касу банку або пункт обслуговування банку-партнера.
5
Для покупки WMZ через платіжні термінали дотримуйтесь вказівок на екрані терміналу. Вам буде потрібно ввести номер свого мобільного телефону, номер Z-гаманця і ввести в купюроприймач терміналу готівкові гроші.
6
Ви можете купити WMZ за допомогою електронних грошей. В додатку WM Keeper клацніть по рядку Z-гаманця правою кнопкою миші і у вікні виберіть пункт «Обміняти WM * на WMZ». При цьому обмін відбудеться за усередненим курсом. Якщо ви бажаєте обміняти кошти інших різних платіжних систем на WMZ, скористайтеся одним з онлайн обмінних пунктів.
Зверніть увагу
Слід врахувати, що при покупці WMZ різними способами існує різний відсоток стягуваної комісії.
Корисна порада
Авторизація WM-карт можлива з мобільного телефону, що підтримує WAP.