Що таке оперативна пам'ять.

Оперативна пам'ять - це елемент комп'ютерної пам'яті, який відповідає за тимчасове зберігання даних і команд, необхідних для роботи центрального процесора і виконання ним певних операцій. Це один з елементів, що впливають на продуктивність комп'ютера.
Інструкція
1
ОЗУ являє собою одну або декілька плат, що встановлюються на системну плату комп'ютера. Дані, що зберігаються в оперативній пам'яті доступні лише в тому випадку, якщо комп'ютер включений. Обсяг оперативної пам'яті впливає на кількість завдань, які може виконувати комп'ютер одночасно. Більшість мікроконтролерів мають власної оперативної пам'ять ю, блоки якої є частиною їхньої структури.
2
У більшості комп'ютерів використовуються модулі динамічної пам'яті. Цей тип ОЗУ порівняно дешевий, але має меншу швидкістю обробки даних. Плюс таких плат в тому, що вони можуть зберігати більший обсяг інформації на одиницю площі в порівнянні з модулями статичної пам'яті. Зазвичай останній тип пам'яті використовують при побудові кеш-пам'яті, що є елементом центрального процесора. Це обумовлено тим, що даний вид пам'яті дорожче, але володіє великою швидкістю роботи.
3
Пам'ять динамічного типу - це економічний вид ОЗУ. Завдяки певній схемі побудови модуля динамічної пам'яті вирішуються відразу кілька проблем. Дані елементи досить компактні, а їх виробництво не вимагає великих фінансових витрат. До мінусів даних модулів можна віднести повільну швидкість їх роботи, зумовлену відразу декількома факторами.
4
Пам'ять статичного типу має набагато більш високою швидкістю обробки даних. Вона зазвичай використовується в центральних процесорах. Її обсяг, як правило, порівняно малий, але його цілком достатньо для обробки потрібного потоку інформації.
5
Плати динамічної оперативної пам'яті оброблять на кілька типів: DIMM, DDR1, 2 і 3. Всі вони володіють специфічними каналами для підключення до системної плати, що запобігає можливість установки невірного модуля.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ap-NJXPPfqM