Як привітати дитину з Новим роком.

Свята ми створюємо своїми руками. Якщо ви задумалися, як привітати дитини з Новим роком так, щоб пам'ять про свято залишилася з ним на довгі роки, ці поради для вас. Привітати з Новим роком можна традиційно або оригінально, вдома або в гостях, скромно або з пишно, важливо одне - щоб ви робили це з любов'ю і фантазією!
Вам знадобиться
  • Кольоровий папір, ножиці, ялинкові кульки, хлопавки ... і уява !!!
Інструкція
1
Найголовніше у святі - це передчуття. Не пошкодуйте часу на підготовку до сімейного торжества, в якій дитина буде головним учасником і незамінним помічником. Разом розпишіть вікна гуашшю або розведеним у воді зубним порошком, посадіть всю сім'ю за вирізання паперових сніжинок і влаштуйте конкурс на найкрасивішу! А про ліхтарики та гірлянди ви не забули? Попросіть малюка допомогти упакувати подарунки для бабусі, дідусі та інших дорослих - адже до них вже не приходить Дід Мороз. Можна зробити стінгазету і прикрасити її фотографіями подій минулого року. Виберіть забавне блюдо для новорічного столу, в створенні якого дитина зможе взяти участь: салат у формі снеговичка або «мухоморчики» з яєць і помідорів. А потім влаштуйте ревізію старим ялинковим іграшкам, згадайте пов'язані з ними сімейні перекази. І, нарешті, нарядите вашу зелену красуню ялинку!
2
Коли будете запрошувати на торжество гостей або самі підете в гості, не забудьте, що новий рік, перш за все, - свято для дітей. І картина, коли дорослі віддаються «обжерливості» за столом, а діти за тим же столом засипають від нудьги, виглядає непривабливо. Поки молодшим членам родини ще не час спати, з ними можна влаштувати домашній ляльковий спектакль, хоровод навколо ялинки в карнавальних масках, вікторини з розіграшем невеликих подаруночків або стару добру гру у фанти. Якщо погода дозволяє, можна навіть вийти на вулицю з бенгальськими вогнями і хлопавками ... Цього вечора і дорослим не гріх відчути себе дітьми! А «Блакитний вогник» ви ще встигнете подивитися, коли малюки насолоджуватимуться новорічними снами. Якщо батьки під своїм контролем запалять в напівтемній спальні невелику електричну гірлянду, ця чарівна ніч, напевно, запам'ятається дітям на довгі-довгі роки.
3
А як же Дід Мороз, запитаєте ви? Хто краще за нього привітає дитини з Новим роком ? Ну, по-перше, лист дідові Морозу можна написати ще на стадії підготовки до свята, в наш час у Діда Мороза є навіть власний сайт, який легко знайти в інтернеті. По-друге, безліч фірм пропонує послуги «прихожих» дідів і снігуроньок. Перш, ніж ви вирішите запросити в будинок стороннього Діда Мороза, оцініть психологічну готовність вашого дитини до зустрічі з незнайомим дядьком, який може виявитися не дуже тверезий. Користуйтеся послугами перевірених фірм, або попросіть когось із друзів або сусідів. І рідний тато в ролі Діда Мороза може виступити вельми успішно, якщо підійде до справи творчо. Якщо дитина і запідозрить під накладної бородою батька, можна придумати історію, що дідусь Мороз дуже поспішав і довірив татові не тільки вручити подарунок малюкові, але і власні іменні валянки.
4
Якщо зустрічі з Дідом Морозом не передбачається, малюк виявить подарунки вранці під ялинкою. Будьте акуратні - адже він може тільки прикидатися сплячим, щоб простежити, як вони там з'являються! А вилізти вранці з ліжка, босоніж пробігти по кімнаті, щоб знайти під новорічним деревом довгоочікуваний сюрприз ... Це один з тих моментів дитинства, які запам'ятовуються на все життя. І дітей старшого віку не варто позбавляти цього ритуалу. Особливо якщо подарунок - саме той, про який ваше чадо давно мріяло. Будьте уважні і задовго до свята прислухайтеся до побажань дитини . Якщо вибір виявиться обтяжливим для гаманця, його за цей час ще можна буде делікатно скорегувати. Найкращі подарунки, як ви пам'ятаєте, ті, які зроблені своїми руками, будять фантазію і спонукають до роздумів - вибираючи, глядіть не так на величину коробки, а на її вміст!
5
За новорічним ранком слідують довгі зимові канікули, які також можна провести з користю - театри і цирки дають численні вистави, відкриваються виставки ... Про квитки краще подбати заздалегідь. І якщо ви будете слідувати цим рекомендаціям, будьте впевнені, що зможете привітати свого дитини з новим роком так, що він запам'ятає це на все життя!