Як зробити новорічну іграшку з паперу.

Підготовка до Нового року - справжнє свято для дорослих і дітей. Хвойна красуня посеред квартири, яскраві ялинкові кулі, запах мандаринів і цукерок - спогади, які залишаються на все життя. Щоб зробити атмосферу ще більш святковою і душевної, спробуйте декорувати квартиру виробами з паперу, які легко зробити власними руками.
Інструкція
1
Один із символів зимових свят - тендітна сніжинка. Для того, щоб зробити красиву фігурку, вам знадобиться лише квадратний аркуш білого або блакитного паперу і гострі ножиці. Складіть лист в чотири рази, потім зігніть його по діагоналі так, щоб вийшов прямокутний трикутник. Робіть фігурні вирізи з усіх його сторін, головне - бува не розрізати трикутник навпіл. Закінчивши, розгорніть сніжинку. Їй можна прикрасити не тільки ялинку, але і вікна, стіни і двері квартири. Замість паперу можна використовувати щільну фольгу - результат напевно доведеться вам до душі.
2
Зробити красиву сніжинку можна й іншим способом. Вам знадобиться прямокутний аркуш паперу відповідного кольору, лінійка, олівець, клей і ножиці. Складіть паперовий прямокутник навпіл. По лінії згину зробіть позначки олівцем, на відстані 5-10 мм один від одного. Потім почніть розрізати лист перпендикулярно згину, керуючись цими відмітками. Однак не доводите ножиці до кінця, залишаючи з іншого боку смужку шириною 1-1,5 см не розрізаної. Потім загніть її всередину і склейте краю, так, щоб заготовка прийняла форму кола з «промінчиками». З тонкого шнурка або нитки зробіть петельку і повісьте сніжинку на ялинку.
3
Прикрасьте квартиру барвистими гірляндами. Ланцюжок з різнокольорових колечок може змайструвати і дитина. Напевно це заняття припаде до душі молодшим членам родини. Підготуйте якомога більше вузьких довгих смужок з паперу різних кольорів і фактур. Згорніть одну зі смужок колечком і склейте кінці, потім Протягніть через перша ланка наступну заготовку і знову скористайтеся клеєм. Така гірлянда стане чудовою прикрасою для кімнати!
4
Ще один спосіб створення гірлянди відомий з дитинства практично кожному. Візьміть смужку паперу, складіть її гармошкою. Намалюйте олівцем або фломастером половинки фігур, з'єднаних між собою: зайчиків, гномів або просто чоловічків, які триматися за руки, ялиночок або зірок. Виріжте їх по контуру. Отриману гірлянду можна розфарбувати, перетворивши кожну фігурку в маленький витвір мистецтва.
Ялинка є традиційною прикрасою і символом Нового року. Без яскравої, ошатною лісової красуні практично неможливо добитися тієї дивовижної атмосфери радості і очікування дива, які супроводжують цей празднік.Но що робити, якщо у вас немає можливості придбати справжню живу ялинку? Зробити новорічну ялинку зі звичайного паперу під силу будь-кому. А ваші діти, швидше за все, із задоволенням допоможуть вам в цьому творчому процесі.
Вам знадобиться
  • - папір білий;
  • - папір кольоровий;
  • - ножиці;
  • - фломастери;
  • - олівці;
  • - клей.
Інструкція
1
Ялинка «святкова» Візьміть аркуш паперу і складіть його навпіл. Намалюйте половину ялинки таким чином, щоб згин паперу був її осьової лінією. Акуратно виріжте ялинку по контуру за допомогою ножиць. Повторіть аналогічну операцію 5-10 разів. Чим більше деталей для ялинки ви створите, тим пишніше вийде ваша новорічна красуня. Намалюйте гілки, кулі та іграшки на тій частині ялинки, яка виявиться всередині при згинанні паперу. Намажте білі «половинки» ялинки клеєм і акуратно приклейте один до одного. Дайте клею висохнути, розправте вашу новорічну ялинку і надайте їй стійкість. Зробивши безліч таких ялин, можна приклеїти до їх верхівках петлі з ниток і розвісити їх по всій квартирі.
2
Ялинка «лапаті» Якщо у вас є діти у віці від двох до семи років, сміливо підключайте їх до роботи. Цей варіант ялинки особливо підійде для спільної творчості. Поверніть з паперу і склейте конус. Акуратно підрівняйте низ конуса і обклейте його смугою кольорового паперу. Виберіть разом з дитиною кольору ялинкових «лап». Зовсім не обов'язково робити ялинку зеленою і однотонною. Все залежить від вашого смаку і фантазії. Можна поєднувати золотий і червоний, рожевий і фіолетовий, бузковий і срібний кольори - головне, щоб ваша ялинка вийшла ошатною!
3
Візьміть аркуші паперу і розкладіть їх на столі. Акуратно обведіть за допомогою олівця кожен свою руку - таким чином у вас вийдуть «лапи» двох різних розмірів. Акуратно, разом з дитиною, виріжте «лапи» по контуру. Приклейте їх до конусу. Починати слід з великих «лап». Приклейте їх до низу конуса в шаховому порядку. Коли все більші «лапки» закінчаться, переходите до маленьких. Прикрасьте верх ялинки конусом з різнокольорового паперу. При бажанні можна прикрасити дерево мішурою. Така ялинка буде довго радувати і дивувати гостей і служити предметом законної гордості для вашого малюка.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=sbLAqTwJj6g