Як зробити новорічні прикраси.

Новорічні прикраси , які ви зробите своїми руками - це не тільки оригінальні іграшки, а й можливість поділитися з близькими та друзями досвідом, та й похвалитися своїми досягненнями. Якщо зробити все акуратно і з любов'ю, ваші вироби будуть виглядати набагато краще і дорожче магазинних прикрас.
Вам знадобиться
 • - яскраві клаптики тканини;
 • - нитки;
 • - атласні стрічки;
 • - щільний картон;
 • - мотузка;
 • - золота фарба;
 • - дріт;
 • - намистинки і паєтки;
 • - шишки;
 • - фарби;
 • - клей;
 • - кольоровий папір.
Інструкція
1
На картоні намалюйте невеликі шаблони ялинкових іграшок - ялинок, сердечок, пташок, сніговиків, снегурок, зайчиків, зірочок. Яскраві клаптики тканини виперіть, отгладьте і розкладіть на столі. На них зверху покладіть картонні фігурки і обведіть олівцем або крейдою. Складіть половинки майбутніх прикрас лицьовими сторонами вгору і зшийте обметочний швом, використовуючи товсті нитки контрастного кольору. Залиште невеликий отвір для заповнення іграшок синтепоном і вшивання петлі з атласної стрічки, а потім зашейте і його.
2
Приготуйте щільний картон, конопляну мотузку, серветки, клей і золоту фарбу. З картону виріжте по дві однакових фігурки різних прикрас для Нового року. Зробіть з мотузки досить довгу петлю, і помістіть її між двома заготовками, які склейте між собою. Коли картон просохне, намотайте на нього мотузку в довільному порядку. Все це оклейте з двох сторін серветкою і дайте просохнути. Фарбуватимете новорічні прикраси золотою фарбою.
3
З дроту зробіть каркас з шести однакових променів, добре закріпіть середину. На кожен промінчик нанижіть сріблясті і кришталеві намистинки, блискучі паєтки. На кінцях зробіть петельки, щоб детальки прикраси не розсипалися. На одну таку петлю прив'яжіть нитку, щоб повісити іграшку на ялинку.
4
Зберіть шишки і поваріть їх хвилин двадцять, якщо хочете, щоб вони розкрилися. Просушіть матеріал на батареї опалення. Приготуйте робоче місце - застеліть стіл клейонкою або газетами. Фарбуватимете шишки в різні кольори гуашшю або акриловими фарбами, можна використовувати лак для нігтів і блискітки. Кінчики розкрилися шишок пофарбуйте білою фарбою, а зверху посипте штучним снігом або простий сіллю. До верхівці прив'яжіть нитку, за яку можна повісити прикрасу на ялинку.
5
Зробіть стильні новорічні прикраси з використанням тканини з нефарбованого льону або мішковини, і мережива або гіпюру. Зшийте з цих матеріалів прості м'які іграшки та гудзиками прикріпіть до них атласні стрічки.
6
З двосторонньої кольорового паперу з малюнком наріжте стрічки сантиметрів двадцять шириною. Для першого варіанту виготовлення ялинки зігніть смужку навпіл і зробіть рівномірні надрізи, але не доходите до краю. Наклейте ці стрічки на зроблений заздалегідь конус з цупкого паперу, починаючи знизу. Зверху прикріпіть ялинкову ігрушку.Для другого варіанту стрічку з кольорового паперу не згинайте, а просто наріжте бахромою, яку завийте в кучері тупими кінцями ножиць. Зберіть ялинку так само, на конус, як і перший.