Як нарядити ялинку красиво.

Найважливішим гостем в новорічну ніч є, звичайно ж, ялинка. І неважливо, маленька вона чи велика, штучна або увійшла в будинок прямо з зимового лісу. Ялинка притягує погляди, створює особливу, новорічну атмосферу. Зрозуміло, за умови, що вона красиво прикрашена.
Інструкція
1
Дістаньте всі наявні у вас ялинкові прикраси та уважно огляньте. Всі іграшки повинні бути цілими, а електрогірлянди діючими. Якщо ви чогось не дорахувалися або ж щось було пошкоджено в процесі зберігання - внесіть відсутню в список найближчих покупок.
2
Встановіть ялинку . Причому, якщо ялина жива, то ставити її треба подалі від опалювальних приладів. В іншому випадку хвоя з неї осиплеться набагато раніше очікуваного. Якщо деревце стоїть у відрі з водою, воду потрібно підсолодити для того, щоб збільшити термін життя ялинці.
3
Оформіть низ ялинки. Задрапіруйте підставку красивою тканиною, викладіть імітацію снігу (вату), серпантин, мішуру. Вся ця краса буде дивовижним фоном для подарунків, традиційно складених під ялинкою.
4
Якщо хочете, прикрасьте гілки дерева «снігом». Його роль можуть зіграти вата або штучний сніг з балончика.
5
Повісьте електрогірлянду. Розвішувати лампочки потрібно, попередньо включивши прилад в розетку. Так ви відразу побачите, який ефект буде виробляти підсвічування.
6
Починайте розвішувати іграшки. Найбільші кулі та фігурки вивішуються на нижніх гілках. Чим вище до верхівки, тим прикраси повинні бути дрібніше. Не вішайте кулі хаотично, а краще розташовуйте їх по спіралі, що йде від основи до вершини дерева. Так ялина буде здаватися вище.
7
Додайте до традиційних ялинковим прикрасам якусь родзинку, щось неповторне і по-домашньому затишне. Нехай це будуть красиві цукерки, фрукти, печиво або горіхи, загорнуті в золоту фольгу і підвішені за нитки на лапах їли.
8
Ретельно «відредагуйте» прикраси. Лампочки не повинні ховатися за іграшками, а зобов'язані підсвічувати, обігравати їх.
9
Закріпіть верхівку. Це може бути звичайна верхівка, куплена в магазині, або красиво зав'язаний бант з блискучої тканини. Фантазуйте, але не вибиватися з обраного для всієї композиції стилю.
10
Закончите прикрашати ялинку , надавши композиції закінченість за допомогою мішури, «дощику» та серпантину. Тільки не переборщіть.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rUbwJwcvY4M
Корисна порада
Найбільш ефектно виглядає ялинка, оформлена в одному-двох кольорах. Наприклад, всі іграшки можуть бути білими і синіми або золотими і червоними.