Як зберігати свічки. правило зберігання церковної свічки.

Без свічок не обходиться майже жодне свято. Вони є прекрасним доповненням інтер'єру й відмінним сувеніром, але лише не багато знають, що свічки вимагають особливого зберігання.
Інструкція
1
Свічки виробляють з різних матеріалів: воску, парафіну, жиру, гліцерину і гелю. З століття свічка змінювала не тільки свій склад, а й функції. Сьогодні вона служить для прикраси, додання урочистості приміщенню, хоча раніше була лише джерелом света.Обичние побутові або декоративні свічки слід зберігати в холодному приміщенні. Адже при високій температурі вони можуть втратити форму. Враховуючи таку особливість, стежте, щоб свічки лежали прямо, а не вигиналися. Матеріал, з якого вони виготовлені, легко піддається трансформації і запам'ятовує нову форму.
2
Свічки не люблять зайву вологу, тому зберігайте їх у спеціальній коробочці і не на вікні. Можна використовувати для цих цілей і бавовняний мішечок. Головне: щоб не потрапляли прямі УФ промені, адже під їх впливом колір парафіну може зблякнути.
3
В цілях безпеки зберігайте свічки подалі від маленьких дітей. Залишена без нагляду маленька запалена свічка може стати причиною пожежі.
4
До речі, свічки з жиру або гліцерину дуже люблять гризуни. Жителям приватних будинків варто краще подбати про місце зберігання «ласощі» для мишей.
5
Церковні свічки мають свої правила зберігання. Загорніть їх у білу натуральну тканину і зберігайте в затишному місці, наприклад, поряд з цінними або дорогими серцю речами. Такі свічки діставайте тільки при вчиненні церковних обрядів.
6
Багато проходили обряд вінчання в церкві, але так і не знають, що робити і як зберігати вінчальні свічки . По-перше, вони не повинні припадати пилом у шухляді, адже це пам'ять про одруження. По-друге, це реліквія, і вона повинна зберігатися лише вдома. Такі свічки можна поставити поряд з вінчальними іконами на видному місці.
Корисна порада
Якщо дотримуватися всіх правил, то свічки можуть кілька років зберігатися, не втрачаючи свої властивості. В будь-який момент - будь це свято чи романтичну вечерю, ви можете поставити їх, створивши при цьому відчуття казковості і гарного настрою.