Як позбутися від бліх у собак.

Багато власників собак рано чи пізно стикаються з такою неприємністю, як поява бліх у свого вихованця. Укуси цих маленьких комах дуже болючі для тварин. Вони доставляють собак е серйозний дискомфорт, роблять її дратівливою і озлобленої. Тому так важливо вчасно помітити появу бліх у тварини і швидко вжити всіх необхідних заходів щодо їх усунення.
Інструкція
1
Найбільш популярним засобом для позбавлення від бліх, вже влаштувалися на питомце, є спеціальний протиблошині шампунь для собак . Придбати його можна в будь-якому зоомагазині або ветеринарній клініці. У цього засобу практично немає протипоказань, але термін захисту у протиблошині шампуню дуже нетривалий. Крім цього, шампунь не захищає тварину від повторної появи бліх.
2
Позбутися бліх у собак і можна з допомогою спеціальних протиблошині крапель, які просто наносяться на шкіру тварини в області холки. Такий засіб забезпечує захист від бліх на 2-4 місяці.
3
Деякі собак оводи, щоб позбавити своїх улюбленців від бліх, використовують спеціальний спрей. Після повної обробки тваринного таким засобом не можна допускати того, щоб собак а вилизувала себе до того, як спрей висохне. Дія такого засобу триває, як правило, протягом 6 місяців. До речі, даний спосіб позбавлення від бліх не підходить для довгошерстих собак .
4
Незважаючи на те, що одним з найпопулярніших засобів, що допомагають позбавити собак у от бліх, є протиблошині нашийник, він має безліч мінусів. По-перше, він не здатний захистити від комах довгошерстих тварина. По-друге, він часто натирає шкіру собак е, доставляючи їй серйозний дискомфорт. По-третє, специфічний запах нашийника не подобається більшості собак , викликаючи у них роздратування і занепокоєння. Крім цього, протиблошині нашийник не можна надягати на хворих тварин і цуценят. Використовувати його краще тільки для профілактики появи комах, а не для позбавлення від них.
5
Позбутися бліх у собак і можна за допомогою відвару чистотілу і низки. Приготуйте засіб, керуючись інструкцією, написаної на упаковці. Потім остудіть відвар, натріть ним тварину проти шерсті і ретельно висушіть за допомогою фена. Не витирайте собак у рушником, інакше більша частина протиблошині відвару може віддалитися з її вовни. Така обробка здатна захистити тварину від бліх на кілька днів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=sD3FywiJWBM