Як відновити вилучену інформацію з флешки.

Флешка - носій інформації, який використовує флеш-пам'ять для зберігання даних і підключається через роз'єм USB на комп'ютері. Сучасні моделі дуже надійні, але є те, від чого не застрахований жоден власник флешки : від випадкового видалення інформації з неї. Навіть у тому випадку, якщо вона була відформатована.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - флешка;
  • - утиліта TuneUp Utilities.
Інструкція
1
Після того як була видалена інформація з флешки , важливо нічого не записувати на неї. Це значно підвищить шанси на вдале відновлення даних. Але навіть якщо ви встигли щось записати, шанси на вдалий результат досить високі.
2
Для відновлення інформації вам необхідно завантажити утиліту TuneUp Utilities. Програма платна, але можна знайти пробну версію. Скачайте і інсталюйте утиліту. Завантажувати потрібно одну з найновіших версій.
3
Вставте флешку, з якою буде відновлюватися інформація, в комп'ютер. Запустіть програму. Після першого запуску вона почне тестування вашого комп'ютера. Почекайте кілька хвилин, поки процес тестування не закінчиться. Після цього ви опинитеся в основному меню програми. Пройдіть на вкладку «Виправлення проблем». У вікні, виберіть «Відновити видалені файли».
4
Тепер у наступному вікні відзначте прапорцем ваш флеш-накопичувач, і якщо розділи жорсткого диска будуть відзначені галочками, зніміть їх. Це локалізує роботу програми виключно над вашим флеш-накопичувачем. Після цього зверніться далі. Якщо ви шукайте конкретний файл, то в рядку «Критерій файлу» введіть його ім'я, можна приблизне. Також можете ввести розширення файлу. Якщо вам потрібно відновити інформацію в цілому, то залиште рядок «Критерій пошуку» порожній. Натисніть «Далі».
5
Після цього почнеться процес відновлення файлів. У його завершенні з'явиться вікно зі списком файлів, які можна відновити. Виділіть ті з них, які вам потрібні, після чого знизу вікна натисніть «Відновлення». Далі виберіть пункт «Відновити в заданій папці». Вкажіть місце для відновлення. Це може бути безпосередньо флешка або будь-яка інша папка на жорсткому диску комп'ютера. Потім натисніть ОK, і файли будуть відновлені.