Як завантажити програму в пам'ять.

Для виконання певних завдань, таких, наприклад, як редагування фотографій, створення текстових документів або малюнків, необхідні спеціальні програми, які не входять в програмне забезпечення персонального комп'ютера. Їх встановлюють окремо, набуваючи диски або скачивая програму з інтернету.
Вам знадобиться
  • - права адміністратора.
Інструкція
1
При завантаженні програми в комп'ютер важливо правильно помістити її в пам'ять персонального комп'ютера. Для цього при завантаженні дотримуйтесь, насамперед, підказкам майстра установки. Він допоможе вам правильно встановити програму . Але деякі настройки можна встановити на свій розсуд. Як це зробити?
2
Встановіть завантажувальний диск в дисковод. Коли відкриється діалогове вікно, клікніть по кнопці «Встановити». Таким дією ви запускаєте майстра установки. Файли з диска почнуть завантажуватися на ваш комп'ютер. Але перед завантаженням вам буде запропоновано прийняти ліцензійну угоду. Уважно ознайомтеся з ним. Потім клікніть по кнопці «Приймаю» або «Згоден». Інакше установка не почнеться. Якщо автоматичного запуску не сталося, зайдіть через ярлик «Мій комп'ютер», виберіть диск і відкрийте його за допомогою параметра «Автозапуск».
3
Щойно файли будуть завантажені, майстер установки запропонує вам вибрати місце їх зберігання, тобто переміщення їх з диска в пам'ять комп'ютера. Зазвичай всі встановлювані програми автоматично, за умовчанням, поміщаються на локальний диск «С» в папку «Програмні файли». Але ви можете вказати інше місце зберігання. Особливо якщо у вас на комп'ютері кілька жорстких дисків. Як показує практика, найкраще встановлювати програми в один локальний диск, а ігри в інший диск.
4
Клацніть по кнопці «Обзор». У списку, виберіть той диск, куди хочете зберегти програму . Клікніть по ньому і виберіть на ньому папку. Цей шлях збережеться в рядку запиту. Натисніть кнопку Ok, щоб продовжити установку. Коли завантаження буде завершена, клікніть по кнопці «Готово» або Ok. Тепер ви можете запускати програму і працювати в ній.