Як відключити диспетчер завантаження Windows. Диспетчер завантаження windows при нормальному завершенні роботи системи.

Рішення відключити « Диспетчер завантаження Windows» зазвичай виникає у користувача при автоматичному виборі останньої завантаженої операційної системи і неможливості здійснення вибору. Нічого, крім роздратування, це викликати не може, але проблема може бути вирішена стандартними засобами системи.
Вам знадобиться
  • - bcdedit.exe
Інструкція
1
Скачайте інструмент bcdedit.exe для відновлення завантажувача операційної системи і створення завантажувального меню і завантажте OS Windows Vista або Windows 7.
2
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Виконати» для запуску інструменту "Командний рядок".
3
Введіть значення cmd у полі "Відкрити" і натисніть кнопку OK для підтвердження запуску.
4
Введіть значення bcdedit/enum в текстове поле командного рядка і натисніть функціональну клавішу Enter для виконання команди запуску інструменту « Диспетчер завантаження Windows».
5
Ознайомтеся з параметрами сервісу: ідентифікатор - {bootmgr}? Device - partition = C:? Description - Windows Boot Manager? Locale - ru-ru? Inherit - {globalsettings}? Default - {current}? Resumeobject - { 46dd504a-e6f8-11de-b0e1-001167984714}? displayorder - {current}? {94f865ee-da78-11de-8e4b-a88c18832a0b}? {ntldr}? toolsdisplayorder - {memdiag}? timeout - 15. Введіть значення bcdedit/default идентификатор_желаемой_операционной системи в текстове поле.
6
Натисніть функціональну клавішу Enter для виконання команди і дочекайтеся появи повідомлення про успішне завершення операції.
7
Перезавантажте комп'ютер для підтвердження застосування вибраних змін.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hfgZy4nILeA
Зверніть увагу
Відключення інструменту «Диспетчер завантаження Windows» не є оптимальним і не рекомендується! Відповідно до офіційним роз'ясненням корпорації Microsoft, установка більш рані версії операційної системи на комп'ютер з встановленою WIndows Vista або Windows 7 призводить до перезапису всіх даних основної завантажувального запису (MBR), завантажувального сектора і завантажувальних файлів. Внаслідок цього сумісність більш ранньої версії операційної системи з Windows Vista або Windows 7 виявляється утраченной.Виполненіе вищеописаних дій дозволить відновити втрачену сумісність і забезпечить можливість вибору запуску бажаної версії операційної системи.