Як наносити гель для волосся.

Гель здатний не тільки зафіксувати зачіску, але й надати їй об'єм, нову форму, «мокрий» ефект і інші елементи краси. Наносити гель на волосся можна різними способами залежно від густоти волосся, їх довжини і вашого настрою.
Інструкція
1
Якщо у вас тонке сухі волосся короткої довжини, вам пощастило: волосся такого типу дуже слухняні, тому з ними можна робити безліч різних речей. Візьміть на долоню невелику кількість гелю, розітріть його між пальцями і вз'ерошьте волосся. Потім підніміть вгору і висушіть феном, зафіксувавши в такому положенні. Тільки не наносите занадто багато гелю, інакше він стане помітним, а волосся при цьому будуть виглядати жирними.
2
Для тонкого волосся середньої довжини чудово підійдуть виділені пасма. Розітріть трохи гелю в долонях, потім помасажуйте руками голову. Намагайтеся робити це так, щоб гель не потрапляв на корені волосся. Після додання зачісці форми візьміть двома пальцями окрему пасмо і змастіть гелем по всій довжині. Таким чином ви можете виділити стільки прядок, скільки забажаєте. Не забудьте дати зачісці висохнути.
3
Якщо у вас довгі тонкі волосся, то зберіть їх в хвіст. Потім візьміть трохи гелю, нанесіть на окремі пасма, як описано в попередньому пункті, і накрутіть за допомогою плойки, залишивши частину волосся прямими. Гель волосся, подібно пінці або мусу, в результаті, вони будуть виглядати природно.
4
Якщо у вас густа коротка шевелюра, то можна створити ефект мокрого волосся. Для цього використовуйте гель сильної фіксації, завдавши його на долоню або гребінець і розподіливши по всій довжині. При цьому можна надати волоссю певну форму, наприклад, підняти нагору. Потім виділіть кінчики.
5
Для густого волосся середньої довжини підійде укладання в стилі «унісекс». Спочатку нанесіть на волосся віск, а потім трохи гелю, пальцями розчешіть шевелюру від чола назад і дайте їй висохнути. Цей варіант краще використовувати як вечірній, оскільки, при штучному освітленні буде помітно, як волосся сяють.
6
Якщо у вас довгі густі волосся, то краще наносити гель виключно на прикореневу частину, це додасть їм пишну форму.