Як переробити старі джинси. Як переробити зіпсовані сірі джинси.

Джинсовий одяг універсальна і підходить для всіх випадків життя. Суворі джинси гарні для ділової зустрічі, прикрашені вишивкою, принтами і стразами - для вечірки, прості і зручні - для заміської прогулянки. Однак мода мінлива, і бажання оновити гардероб з мінімальними грошовими витратами цілком закономірно. Наприклад, якщо у вас в шафі завалялися старі джинси -клеш «від стегна», які вам порядком набридли, їх можна досить швидко переробити в джинси -скінні.
Вам знадобиться
  • - старі джинси-кльош;
  • - кравецькі шпильки;
  • - кольоровий крейда або олівець;
  • - нитки і голка;
  • - швейна машина;
  • - ножиці.
Інструкція
1
Якщо у вас вже є пара брюк-скинни, використовуйте їх як шаблон. Виверніть обидві пари навиворіт. Розкладіть старі джинси на рівній поверхні і гарненько розправте їх. Ушивати штанини джинсових брюк потрібно з боку внутрішнього шва, так як фірмовим подвійним швом вони зазвичай прострочені зовні. Прикладіть шаблон до штанини, сумістите зовнішні шви і проведіть по протилежному краю добре помітну лінію за допомогою кольорового мілка або м'якого олівця. З цієї лінії пройде новий внутрішній шов.
2
Якщо шаблону у вас під руками немає, надіньте вивернуті навиворіт джинси на себе. Заколіть штанини уздовж внутрішнього шва на потрібну ширину кравецькі шпильками. Самостійна переробка старих джинсів, особливо виконувана вперше, може викликати труднощі. В цьому випадку попросіть подругу допомогти вам.
3
Зніміть штани. Прокреслите дрібному лінію за місцем розташування шпильок і накидали вручну дрібними стібками, щоб тканина не зсувалася при прострачіваніі на швейній машинці. Після цього видаліть шпильки.
4
Приміряйте ваші джинси ще раз. Вивертати їх не потрібно, щоб надлишки тканини не заважали. Спробуйте походити, поприседать, пострибати. Модні джинси -скінні повинні сидіти досить щільно, але при цьому бути комфортними і не заважати рухам. При необхідності поправте положення внутрішнього шва і накидали заново.
5
Прострочіть обидві штанини вздовж намітки. Внутрішня строчка повинна бути непомітною, тому постарайтеся підібрати колір нитки, максимально відповідний кольору джинсової тканини. Видаліть намітку, а зайву тканину обріжте гострими ножицями на відстані 1-1,5 см від шва. Щоб зріз НЕ махру, обробіть його вручну петельним стібками (або оверлоком). Виверніть на лицьову сторону. Ваші перероблені джинси -скінні готові.
Зверніть увагу
Вузькі джинси-скинни безжальні до недоліків фігури, вони вимагають бездоганно струнких, нагострених ніг і вузьких стегон.