Як купувати норкову шубу.

Норковая шуба - річ досить дорога. І при її покупці потрібно врахувати кілька нюансів для того, щоб не купити неякісний товар. Норкова шуба буде шикарно виглядати і прослужить довгі роки, якщо зробити правильний вибір.
Інструкція
1
Шубу найкраще купувати в магазині, ніж на базарі. Можливо, що в магазині буде трохи вища ціна виробу, а й гарантія якості також є.
2
Вибравши вподобану модель шуби, її потрібно оглянути з вивороту. Якщо підкладка щільно пришита до хутра, то покупку здійснювати не варто. Відповідальні виробники норкових шуб, яким нічого приховувати, ніколи її не пришивають. Пришита підкладка може бути причиною не якісне хутра.
3
Сильно легка шуба повинна насторожити покупця. Чим її вага менша, тим сильніше розтягнутий хутро, а відповідно і якість погіршується. При сильному розтягнення хутра, шубка схильна до швидкого зносу і прослужить максимум два роки.
4
Якість хутра перевіряється не хитрим способом. Потрібно провести проти хутра долонею або щіткою для хутра. Якщо на руці або щітці залишилися ворсинки, то від покупки слід утриматися. Можливо, що хутро минулорічний і зберігався в неправильних умовах.
5
Потрібно звернути увагу на якість забарвлення хутра. Злегка потерти хутро білою хустинкою. Якщо шуба була пофарбована з дотриманням потрібних технологій, то слідів фарби не залишиться на хустці.