Як виготовити бульбашкову панель. бульбашкова панель своїми руками.

В інтер'єрі скло знаходить саме різне застосування. Приміром, бульбашкова панель є незвичайним декоративним елементом інтер'єру, що дає привабливість і сучасність приміщенню. Бульбашкові панелі успішно застосовуються не тільки при оформленні громадських приміщень та будівель, а також і в житлових квартирах. Така панель стане відмінною прикрасою вітальні, коридору або кухні.
Інструкція
1
Бульбашкова панель є порожниною, зсередини якої знаходиться рідина, як правило, це дистильована вода. Компресором в порожнину подається повітря через гнучкий шланг, потім відбувається утворення безлічі піднімаються вгору бульбашок за допомогою розпилювача. Завдяки встановленій підсвічуванні безперервний потік дрібних бульбашок виглядає заворожуюче і ефектно.
2
Для того щоб повітряні бульбашки піднімалися вгору рядами, а не змішувалися, панель постачите вертикальними прозорими перегородками або використовуйте прозорі трубки. Безпосередньо поруч з панель ю встановіть компресор - його можна заховати в тумбочку, яка служить підставкою для панелі.
3
Самостійно панелі можна виготовити з полікарбонату, аквариумного розпилювача і трубочок. Можна пристосувати спеціальне підсвічування, яка дає можливість управляти різними колірними режимами освітлення.
4
Принцип роботи бульбашковій панелі досить простий - за прозорими трубкам або панелі вниз надходить повітря за допомогою компресора і через отвори йде знизу вгору. Бульбашки, піднімаючись вгору, виробляють незвичайний зоровий ефект.
5
Конструкцію почніть збирати на піддоні, заздалегідь встановіть підсвічування. У самому піддоні залиште невелику кількість води, так як стовп води стоятиме, упираючись в дзеркало води. Тобто в результаті має вийти фонтан на повітряній тязі. Не забудьте про резервуарі для зливу з трубок води.
6
Піднесіть компресор до трубки, включите подачу повітря - тоді воду просто викине з трубки. Тому в кожній трубці обмежте випускний отвір для води. За допомогою регулювання отворів можна сформувати розмір повітряних бульбашок.
7
Встановіть панелі або до стіни, або в отвір, або ж в якості перегородки. Врахуйте, що необхідно залишити зазор близько 10 см - бульбашкові панелі не повинні упиратися в стелю.
8
Воду періодично доведеться міняти і доливати, так як вона з часом стає каламутною і «цвіте», стінки трубок можуть покритися зеленню або нальотом. Позбутися цього допоможе щавельная кислота
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9FZQQTRg4WU
Зверніть увагу
У разі необхідності компресор можна розташувати на деякому віддаленні від конструкції.
Корисна порада
Ідеальний варіант розташування компресора - вгорі, всередині короба. Тоді тиск води при відключенні пристрою не дасть потрапити воді всередину компресора, що призводить до більш тривалої роботі зворотного клапана.
Повітряно-бульбашкові панелі виглядають незвично і стильно в будь-якому приміщенні. Завдяки «водним стінам» зовсім по-іншому сприймається така звична субстанція, як вода.
Всередині наповненою водою або гліцерином панелі піднімаються вгору, закручуються або створюють заворожливий хаос міріади повітряних бульбашок. Можна спостерігати їх рух, розвиваючи навички стеження. А можна просто зануритися в медитацію і забути на якийсь час про проблеми.

З чого складаються воднопузирьковие панелі?

Для створення повітряно-водних панелей використовуються сучасні і прості технології. Бульбашки здійснюють рух між двох полотен з пластику або акрилового скла, які генеруються компресорами і пропускалися через трубочки. При цьому використовується світлодіодне підсвічування.

Де застосовуються водні стіни?

Про їх все зростаючій популярності можна дізнатися, звернувшись до прикладу відомих ресторанів, аеропортів і будівель. Водно-бульбашковими панелями прикрашені стіни пекінського національного плавального центру, відомого також як Водяний куб. У ньому проходили змагання з плавання під час Олімпійських ігор в 2008 році. Стіни незвичайного будівлі складаються з водних панелей різних розмірів, сяючих в темряві завдяки светодиодам.
Горизонтальні або вертикальні панелі інтригують і заспокоюють одночасно, де б вони не знаходилися: в комерційному чи просторі, в ресторані, офісі чи в житловому приміщенні.
Не менш красиві вертикальні циліндричні колони в ресторанах Гонконгу, аеропорти Токіо або панелі барної стійки в казино Атлантик Сіті в штаті Нью-Джерсі, США.Панелі і колони різних розмірів, світильники , столики - все це можна виявити на сучасному ринку водно-бульбашкових пристроїв для доповнення інтер'єру. Панелями можна прикрашати стіни, використовувати їх в якості перегородок або поставити їх усередині кімнати. Передпокій, вітальня і робочий кабінет - ідеальні приміщення для таких незвичайних прикрас.

У чому переваги воднопузирьковой панелі?

Красиві водні панелі універсальні, адже вони підійдуть під будь-який бюджет і будуть відмінно виглядати в будь-якому приміщенні. Це справжній витвір мистецтва, що досить вигідно, якщо ви хочете залучити клієнтів або додати родзинку в офіс.Пузирьковие панелі можна порівняти за своєю функцією з фонтанами і акваріумами, але, на відміну від оних, не вимагають особливої уваги та догляду. Все, що слід робити, - це протирати поверхню панелей, очищаючи її від відбитків пальців і інших забруднень, і іноді поповнювати запас води в них.
Колони, світильники і столики з вмонтованими повітряно-бульбашковими панелями наповнять будь-який простір розслаблюючій і привабливою атмосферою.

Замовляти або зробити самому?

Виготовляти повітряно-водні панелі дуже занадто. Краще купити або замовити їх у фахівців. Виготовлювач подбає про те, щоб створити панель потрібного розміру, стилю, і забезпечить необхідний рівень безпеки. Оскільки в панелях, як правило, використовується вода, потрібно зробити короб герметичним. У домашніх умовах це досить складно. До того ж, фахівці врахують побажання щодо розміру бульбашок, швидкості їх руху і світлових ефектів.

Основні характеристики повітряно-бульбашкових панелей

Встановлюючи у себе в домі водно-повітряну панель, майте на увазі її деякі особенності.Размери панелей варіюються від самих маленьких (настільні панелі) до найбільших (габарити стіни будинку). Основна панель часто складається з декількох відсіків, з'єднаних разом. Завдяки такій конструкції повітряні кишені розташовуються прямо всередині панелі, і повітря рухається не хаотично, а по заданій траєкторії. Панелі з такими каналами подачі повітря більш безпечні, оскільки в них менша ймовірність протеканія.Панель встановлюється на підставу, в якому заховані трубки, насос і світлодіоди, тобто вся операційна система панелі.Рама для панелі робиться з полімерних матеріалів. Панель являє собою закриту систему подачі води, тому запас води в ній потрібно регулярно поповнювати. Панель проста в догляді, красиво виглядає в будь-якому інтер'єрі. Користуйтеся м'якою тканиною для очищення поверхні панелі від слідів відбитків пальців або жіра.Многіе повітряно-бульбашкові панелі також оснащені системою освітлення. Світловий ефект, який досягається при цьому, забезпечується світлодіодами. Їхнє світло, відтінки якого можна міняти, підсвічує воду і повітряні пузирькі.К деяким панелям додається дистанційне керування, що, безсумнівно, дуже зручно.