Як навчитися розпису на нігтях.

Зараз дуже модно наносити на нігті різні візерунки. Не завжди є можливість відвідати хорошого майстра манікюру. Тому багато хто намагається навчитися самостійно робити такі розпису . Для цього необхідно знати деякі тонкощі.
Вам знадобиться
  • Широкі і вузькі кисті, лаки різних кольорів, голки і зубочистки, серветка.
Інструкція
1
Малювати на нігтях спочатку здається дуже складно. Адже ніготь - це як мініатюрне полотно, на якому ви виражаєте свою фантазію і майстерність. Щоб навчитися красиво робити такі розпису , знадобиться терпіння і посидючість.
2
Для початку придбайте необхідний набір інструментів, кисті різної ширини, лаки. Спочатку тренуйтеся малювати на скельцях або поліетиленових відрізках. Намалюйте модель нігтя і намагайтеся його прикрасити. Почніть з простих і хвилястих ліній. Малюйте їх поперечними і поздовжніми. Потім переходьте до простих геометричних постатям. Головне - навчитися користуватися тоненькими пензликами, щоб рука не тремтіла, і лінії виходили рівними. Вчіться регулювати силу натиску кисті - чим сильніше буде натиск, тим товщі будуть лінії. Слідкуйте за тим, щоб лінії були безперервними. В процесі такого навчання ви навчитеся відчувати, скільки фарби необхідно набирати на кисть.
3
Запам'ятайте, що найбільш довгі і тонкі кисті використовуються для нанесення ліній і контурів на малюнках, а більш товстими зручніше зафарбовувати деталі малюнків і наносити блискітки. Частіше промивайте кисті. Якщо лак на них засохне, тоді просто викидайте.
4
Тепер переходите до вивчення методик малювання на нігтях. Одна з них - це малювання тонкої пензликом. Спочатку нанесіть базовий лак, а вже по ньому малюйте візерунки, які ви розучували окремо. Якщо використовуєте кілька кольорів - дочекайтеся висихання першого, потім наносите другий. Запам'ятайте, що лак для малюнка повинен бути насичений, але не дуже густий, інакше пензлик буде швидко висихати. А домалювати перервану лінію вам, як початківцю майстру, буде дуже складно.
5
Друга методика - це нанесення малюнка голкою. Тут також нанесіть базовий лак і, не чекаючи його висихання, капніть крапельку іншого кольору. Потім беріть голку або зубочистку і робіть розводи, тобто розтягуйте цю краплю зигзагоподібно, у вигляді вісімки або променями. Залежно від цих розтягувань, у вас вийдуть різні малюнки. Щоб домогтися максимального ефекту використовуйте кілька різних відтінків одночасно.