Як вивести чорний колір. Вивести чорний колір в домашніх умовах.

Наявність природного чорного кольору волосся не завжди стає предметом для гордості, якщо це волосся знаходяться над губою, ростуть на руках або ногах. При відсутності можливості видалити чорне волосся в непотрібних місцях, їх можна знебарвити. Цю процедуру проводять як в косметичному салоні, так і в домашніх умовах. Існує декілька способів знебарвити волосся.
Інструкція
1
Фарба для освітлення волосся типу «Блондекс» .Нанесті засіб на 15 хвилин, потім змити. Волос ставати значно світліше і тонше. Результат зберігається протягом місяця, поки волос не відросте.
2
Розчин з гидроперита (1таблетка), 1 ст. ложки води, 1 ст. ложки 10% нашатирного спирту і шматочка мила.Растворіть мило, збити в міцну піну. Накласти на ділянки для знебарвлення на 15-20 хвилин. Можливо відчуття печіння. Змити водою, почервоніння шкіри обробити засобами з пантенолом.
3
Знебарвити «Білій Хною» .Це найздоровіший спосіб освітлення. Волос ставати світліше, але починає активно рости, так як хна живить їх і зміцнює.
4
Суміш з 2 ч. Ложок зеленої (фуллеровой) глини, 1 ч. Ложки 20% перекису водню і 6 крапель амміака.Смесь нанести на 5-10 хвилин. Змивати теплою водою.
5
Якщо ж ви невдало пофарбували волосся в чорний колір, і він вам не підійшов, то можна звернутися в перукарню і зробити змивку чорного кольору за допомогою спеціального розчину.
Зверніть увагу
Чорний пігмент у волоссі дуже важко вимивається. Однак існують способи його виведення. По-перше, відмінно вимивають колірної пігмент різного роду маски для волосся, особливо маски з касторовою і реп'яховою маслами. Однак найдієвіший спосіб - це смивка.
Корисна порада
Засоби Color OFF вистачає на кілька смивок, хоча, звичайно, все залежить від довжини волосся. 2. Господарське мило - ще один спосіб вивести чорний колір волосся. Спосіб той ще, сушить шкіру голови, колір може змити до рудого, зате від лупи допомагає. Волосся промиваєте шампунем, а потім намилюйте господарським милом, чекаєте 5-10 хвилин і змиваєте. Виводити таким чином чорну фарбу з волосся можна двічі на тиждень.