Як визначається ip.

Кожен комп'ютер, підключений до мережі інтернет, має унікальний мережевий ідентифікатор - IP-адреса (Internet Protocol Address). Зазвичай користувачеві не потрібна інформація про ip-адресах, але в деяких випадках вона може виявитися затребуваною.
Інструкція
1
IP-адреси можуть бути статичними і динамічними. У першому випадку комп'ютер має постійний ай-пі адресу, у другому адресу змінюється при кожному новому підключенні до мережі. В один і той же час в мережі не можуть перебувати два комп'ютера з однаковими ip-адресами.
2
Якщо відоме ім'я домена, визначити ай-пі адресу можна шляхом пингования. Для прикладу визначте ip-адреса Рамблера. Відкрийте командний рядок: «Пуск - Всі програми - Стандартні - Командний рядок». Введіть команду: ping www.rambler.ru і натисніть Enter. У першій же з'явилася рядку ви побачите ip-адреса цього ресурсу.
3
При наявності доменного імені ip-адресу і всю супутню інформацію про нього можна дізнатися на одному зі спеціалізованих мережевих сервісів - наприклад, тут: http://www.all-nettools.com/toolbox/smart-whois.php Введіть в форму доменне ім'я rambler.ru і натисніть кнопку «Submit».
4
Іноді виникає необхідність дізнатися ip-адреса відправника листа. Для цього треба переглянути так званий заголовок листа, це можна зробити як в поштовій програмі, так і безпосередньо на сторіночці використовуваної вами поштової служби. Наприклад, якщо ви користуєтеся Рамблером, відкрийте цікавить вас лист, натисніть кнопку «Інші дії», виберіть «Тема листа». У вікні, ви побачите всю інформацію про отриманий лист, включаючи ip-адреса відправника.
5
В деяких ситуаціях, наприклад, при підозрі на зараження троянської програмою, виникає необхідність визначити, з якими ip-адресами зв'язується комп'ютер. Найпростіший спосіб полягає у використанні команди netstat -aon. Відкрийте командний рядок, введіть netstat -aon і натисніть Enter. Перед вами з'явиться інформація про всі інтернет-з'єднаннях, в колонці «Зовнішній адреса» будуть вказані ip-адреси віддалених комп'ютерів.
6
Для повного контролю за трафіком комп'ютера скористайтеся програмою BWmeter. Встановіть та запустіть її, потім відкрийте вкладку «Details». В панелі «Control» натисніть кнопку «Start». У вікні програми буде виводитися інформація про всі ip-адресах, з якими з'єднується ваш комп'ютер.