Як оформити посилання на електронний ресурс.

Працюючи над яким-небудь документом, статтею або списком літератури, стикаєшся з такою проблемою як посилання на електронні ресурси . Електронним ресурсом вважається будь-яка інформація, розміщена в інтернеті і використовувана вами в роботі. Як же створити посилання на електронний ресурс?
Вам знадобиться
  • - права адміністратора.
Інструкція
1
Якщо ви працюєте в текстовому редакторі Microsoft Word, ви можете ставити посилання на електронний ресурс на певному слові. Для цього на панелі завдань виберіть опцію «Вставка». Потім виділіть слово, яке будете пов'язувати з електронним ресурсом. Клікніть по команді «Гіперпосилання» на панелі інструментів. Перед вами відкриється вікно для внесення електронної адреси ресурсу, на який ви посилаєтеся. У списку ліворуч виберіть тип посилання, вказавши на web-сторінку. Тепер ваше слово буде пов'язано з тим адресом, який ви вкажете нижче.
2
В центрі вікна розміщується поточна папка, куди поміщений документ. Під нею розташована рядок для введення електронної адреси. Введіть в цей рядок повний електронну адресу ресурсу, посилання на який буде видна в вашому документі. Клікніть Ok. Посилання встановлена.
3
Є й інші можливості для оформлення посилань. На панелі задач є опція "Посилання". Вона призначена для створення виносок, посилань, списків літератури і т.д. Щоб створити посилання, клікніть по відповідній кнопці, тобто «Вставити посилання». У списку, виберіть команду «Додати нове джерело». Ви можете додавати різні посилання на ресурси , по-різному оформляти їх, тобто встановлювати певний колір, шрифт, розмір і багато іншого.
4
Перед вами відкриється вікно автозаповнення форми. Внесіть всі необхідні дані і клікніть Ok. Посилання створена відповідно до вимог ДСТУ. Також варто відзначити, що посилання на який-небудь інтернет-ресурс можна оформити стандартними методами. Скопіюйте в браузері посилання і в текстовому редакторі просто натисніть правою клавішею миші та виберіть пункт «Вставити». Посилання відразу ж з'явиться в тому місці, де був курсор.