Як одягатися стильно чоловікові. Як одягнутися стильно і просто чоловікові.

Стильно одягнений чоловік ловить на собі не тільки захоплені жіночі, а й заздрісні чоловічі погляди. Стильний одяг формує образ і підкреслює індивідуальність чоловіки. Вміння стильно одягатися говорить про наявність смаку і естетичного виховання.
Інструкція
1
Стильний одяг передбачає не тільки елегантні речі гардероба і аксесуари, але й охайність, і чистоту цих речей. Адже брудні, що втратили вигляд речі ніяк не можна назвати стильними.
2
Щоб виглядати стильно, чоловікові необхідно красиво і охайно одягатися, незалежно від ситуації. Одяг має бути комфортною і підібраною відповідно до власних вподобань.
3
Підбиратися одяг має відповідно до віку, соціальним становищем і родом діяльності.
4
Стильна чоловічий одяг завжди асоціюється з костюмами і піджачними парами. Але щоб чоловікові дійсно стильно виглядати в костюмі, підібрати його слід так, щоб він ідеально сидів по фігурі, а забарвлення підходила під цветотип зовнішності. У добре підібраному костюмі повинно бути зручно протягом усього дня.
5
Але не тільки костюми дозволяють одягатися стильно чоловікові. Правильно складені комплекти з штанів і сорочок, ансамблі з светрів і джинсів теж формують стиль чоловіка.
6
Стильний одяг просто немислима без відповідних аксесуарів. Хороший годинник і запонки, якісні взуття та ремені, хороша шкіргалантерея - портфелі, портмоне і сумки доповнюють стиль і вносять індивідуальність в одяг.
7
Стильний гардероб не допускає однотипної одягу та вузької колірної гами. Розширюйте колірної діапазон гардероба, розбавляючи його яскравими фарбами.
8
Одягатися стильно чоловікові необхідно враховуючи те, куди в планах одягати ту чи іншу річ. Для щоденної носки у вільний час або у вихідні дні, для відпочинку - прекрасно підійдуть речі в невимушеному стилі casual. Це джинсові й вельветові брюки, речі з бавовни та льону, трикотажні футболки та светри. Такий стиль передбачає і більш вільний вибір взуття - мокасини, кросівки, спортивні туфлі.
9
Для офісних працівників або керівників необхідні в гардеробі речі ділового стилю - класичні костюми та сорочки. До них варто підібрати відповідні аксесуари - строгі туфлі, ремені і запонки консервативного дизайну.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ATeUqpTwMoY