Як створити два аккаунта в Моєму Світі.

Якщо ви вже знайомі з соціальною мережею "Мій світ" і вас попросив знайомий або родич створити його «мій світ», зовсім необов'язково приходити до нього, ви можете це зробити за своїм комп'ютером. Після реєстрації надішліть йому реєстраційні дані і він зможе стати учасником на цьому сайті.
Вам знадобиться
  • Аккаунт на mail.ru.
Інструкція
1
Створити другий «міой мир» так само просто, як це було зроблено вперше. Ви можете виконати реєстрацію аккаунта через інший браузер, т.к. в поточному браузері збережені ваші дані. Є альтернативний варіант - вийти зі свого профілю і повторити реєстрацію в поточному браузері.
2
Перш за все, вам знадобиться реєстрація нової поштової скриньки на сайті mail.ru. Для цього перейдіть за наступним посиланням http://e.mail.ru/cgi-bin/signup.
3
На даній сторінці необхідно заповнити всі графи, починаючи з імені та прізвища і закінчуючи номер стільникового телефону. На що варто звернути особливу увагу? Коректність введення пароля і вказівку номера вашого мобільного. Після натискання на кнопку «Зареєструватися» на ваш номер буде відправлено sms-повідомлення з контрольним кодом, який потім треба буде ввести у відповідну форму.
4
У вікні «Введіть код ...» необхідно перейти до порожнього полю «Код підтвердження» і ввести 5 цифр секретного коду з sms. Як правило, у відповідь повідомлення приходить досить швидко. Натисніть кнопку «Готово». Почнеться завантаження вашого нового електронного адреси, а на телефон прийде ще одне sms-повідомлення з повідомленням про успішну реєстрацію.
5
Перейдіть до створення «Мого світу», натиснувши однойменну посилання у верхньому рядку меню сторінки. На завантажившись сторінці вкажіть свою освіту (школу та інші навчальні заклади), потім натисніть кнопку «Створити Мій світ».
6
На новій сторінці вашого профілю натисніть кнопку «Обзор» навпроти вашого аватара і виберіть фотографію, щоб вас могли дізнатися ваші друзі, однокласники і т.д. Потім перед вами з'явиться вікно, в якому ви побачите список ваших однокласників. Список збирається на основі зазначеного вами освіти. Щоб додати нових друзів з цього списку, відзначте їх і натисніть кнопку «Вислати запрошення».