Як налаштувати gprs на Соні Еріксон.

Спеціальні настройки GPRS дозволяють користувачам різних операторів зв'язку користуватися на своєму мобільному телефоні інтернетом. Для того щоб отримати їх, необхідно скористатися спеціальним номером, наданим оператором. До речі, при цьому буде неважливо, яка у вас марка телефону.
Інструкція
1
В «Білайні», наприклад, підключення інтернет-з'єднання можливо двома різними шляхами: тобто і з використанням GPRS-каналу, і без нього. Необхідна настройка першого типу може бути проведена завдяки відправленню USSD-запиту на номер * 110 * 181 #. Якщо вам знадобляться також і інші настройки, вже не на основі GPRS, тоді наберіть на клавіатурі телефону просту команду * 110 * 111 #. Зверніть увагу, що для остаточної установки налаштувань буде обов'язкова перезавантаження телефону (вимкніть його на кілька хвилин і включіть знову). Дана процедура завершить збереження і активацію автоматичних налаштувань. Як тільки ваш мобільний телефон буде перезавантажений, ви зможете вийти в інтернет.
2
Користувачам компанії «МТС» для того щоб отримати на мобільний телефон GPRS-налаштування, знадобиться просто подзвонити на безкоштовний номер 0876. До речі, абонентам не варто забувати про існуючий сайт оператора «МТС». Якщо відвідати його, знайти на ньому необхідну форму запиту і заповнити, а потім відправити оператору, то теж можна буде отримати настройки інтернет-з'єднання.
3
У компанії «Мегафон» при замовленні налаштувань може допомогти спеціальна абонентська служба. Для того щоб зв'язатися з будь-яким її співробітником, необхідно буде подзвонити на короткий номер 0500. Однак потрібно зазначити, що дзвонити на нього можна тільки з мобільних телефонів. Якщо ж вам знадобиться зробити виклик з міського телефону, тоді у вашому розпорядженні знаходиться номер 502-5500. Пам'ятайте і про салони зв'язку оператора і офіси підтримки абонентів. Саме їх співробітники допоможуть вам в активації, настройці яке відключення послуг.
4
В «Мегафоні» існує ще один номер, що дозволяє замовити настройки GPRS, - це номер 5049. Щоб налаштувати інтернет з його допомогою, відправте на нього смс-повідомлення з цифрою 1. До речі, якщо замість неї вказати двійку чи трійку , то можна отримати, відповідно, настройки WAP або ж mms.