Як прошити китайський плеєр.

Прошити китайський плеєр на сьогоднішній день може будь сервісний центр, проте, маючи бажання, можна зробити це самостійно. Як правило, для кожної моделі плеєр ов підходить своя, конкретна, версія прошивки.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер, підключений до мережі «Інтернет»;
  • - плеєр.
Інструкція
1
Перш ніж прошивати плеєр , спробуйте його відформатувати. Деяким моделям достатньо такого методу «лікування». Якщо форматування не допомагає, то увійдіть в інтернет і скачайте версію прошивки, відповідну моделі вашого плеєр а. Версія прошивки безпосередньо залежить від серійного номера апарата, тому перш ніж шукати інформацію, визначте серійний номер вашого пристрою. Існує чимало сайтів, які надають посилання на прошивки різних моделей, тому ви без зусиль знайдете те, що вам потрібно.
2
Завантаживши підходящу версію прошивки, розпакуйте її. Поки всі дії проводите тільки на комп'ютері, без підключення до нього плеєр а. Після розпакування запустите прошивальщик під назвою fusblink20.exe. Далі натисніть «add files ...» і додайте два файли prefer.dat і program.bin з папки «2066_802_1.16_0905».
3
Тільки тепер підключіть плеєр до комп'ютера через USB-порт і чекайте, коли процес прошивки почне виконуватися автоматично. Як тільки прошивка завершиться, ви побачите напис «Successful», а також картинки з жовтою лампочкою. Після цього вийдіть з програми і перезавантажте плеєр . На цьому його прошивка вважається завершеною.
4
В процесі прошивки ні в якому разі не відключайте плеєр , інакше вся виконана робота піде нанівець. Якщо після прошивки ваш плеєр починає "глючити", то, можливо, плеєр - підробка, так як прошивки пишуться для оригінальних моделей. Тому перш ніж купувати пристрій, переконайтеся в його справжності, довести яку вам зобов'язані люди, які продають товар.
Зверніть увагу
Будьте обережні, форматуючи ваш плеєр, так як, не маючи досвіду, ви можете збити первісну прошивку пристрою.
Корисна порада
У разі коли прошивка пройшла невдало, спробуйте зробити все спочатку, але перед тим, як підключити плеєр до комп'ютера, відзначте у вікні програми чекбокс Bad Block Scan.