Як почати збирати гроші.

Сучасний світ важко уявити без грошей, вони дуже міцно увійшли в наше життя. Саме з їх допомогою ми можемо здобувати ті чи інші товари та послуги. Але коли людина намагається зібрати певну суму грошей, ось тут виникає проблема. Виявляється, почати збирати гроші не так-то просто.
Вам знадобиться
  • Листи паперу, ручка, список банків і ощадних програм.
Інструкція
1
Візьміть аркуш паперу і детально розпишіть всі ваші основні джерела доходу за один календарний місяць. Іншими словами, зробіть ревізію ваших доходів. В кінці списку вкажіть непостійні джерела доходу і їх приблизну величину.
2
Потім спробуйте розрахувати приблизний місячний бюджет. У нього включите всі основні витрати: плату за квартиру, вартість харчування, вартість проїзду в громадському транспорті, гроші на обслуговування автомобіля. Витрати на купівлю одягу та інших товарів довгострокового використання краще не включати в місячний бюджет.
3
Тепер порахуйте, скільки грошей в місяць у вас повинно залишатися після всіх витрат. Виходячи з цієї суми, визначте ту суму, грошей, яку ви готові щомісяця відкладати без шкоди основним бюджету.
4
Придбайте скарбничку. Зараз є велика кількість різноманітних іграшкових скарбничок. Якщо ви хочете зібрати значну суму, то звичайна порцеляновий скарбничка не підійде, так як багато грошей в неї не поміститься. Та й призначена вона не для паперових купюр. Є скарбнички у вигляді мініатюрного сейфа, забезпеченого замком. Зазвичай у такому сейфі є механізм, який приймає купюри. Тобто відкладати гроші ви зможете, не відкриваючи сейф. Якщо ви відчуваєте, що спокуса витратити накопичені кошти в один день може отримати над вами перемогу, то заховайте ключ або віддайте кому-небудь з родичів. При гострій необхідності такої сейф можна буде зламати, якщо ключ загубиться.
5
Відкрийте рахунок в будь-якому банку і щомісяця перераховуйте на нього певну суму грошей. Ви зможете не тільки зібрати гроші , а ще й отримати за них невеликий відсоток, який банки виплачують своїм вкладникам.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=MeFKqQIe0z8
Зверніть увагу
Дуже уважно і серйозно поставтеся до вибору банку. Не варто довіряти свої заощадження банкам з підозрілою репутацією, інакше ви ризикуєте залишитися з носом. Багато банків надають послугу, яка дозволяє перераховувати встановлену раніше суму з вашої зарплатної картки на ощадний рахунок. Це дуже зручно, оскільки позбавляє вас від необхідності кожного разу звертатися у відділення банку.