Чому двигун гріється.

Перегрів двигуна в дорозі - несправність, яка цілком може перервати вашу поїздку або значно її подовжити. Якщо ж вона своєчасно не помічена, наслідки можуть бути самі негативні, аж до заклинювання двигуна і руйнування його деталей. Причин, через які можливий підвищений нагрів двигуна, багато і кожна з них може привести до серйозної поломки. Як вони проявляються й усуваються?
Інструкція
1
Одна з найчастіших причин - порушення роботи системи запалювання. Підготовлена горюча суміш подається в циліндр двигуна, а її займання відбувається раніше чи пізніше, ніж поршень досягне верхньої мертвої точки такту стиснення. В результаті паливо згорає не повністю і поза циліндра двигуна, чути вихлопи в карбюратор або глушник - відбувається нагрів циліндрів двигуна. Для того щоб його усунути відрегулюйте систему запалювання двигуна.
2
Інша причина - перегрів двигуна через несправності системи охолодження. Якщо показання приладу вказують на підвищення температури охолоджуючої рідини: • включите вентилятор печі і пропустіть через неї охолоджуючу рідину, спробувавши тим її охолодити; • вимкніть кондиціонер і подивіться - чи не впаде температура? Якщо цього не сталося, заглушите двигун , попередньо поставивши автомобіль на узбіччя. Дайте йому охолонути протягом 15 хвилин і перевірте рівень охолоджуючої рідини в радіаторі. Якщо він недостатній, шукайте витік і усувайте її. Якщо в дорозі це зробити неможливо, долийте в систему антифриз або (при його відсутності) воду і продовжуйте рух. В дорозі контролюйте температуру охолоджуючої рідини в двигуні.
3
Засмічення радіатора також може привести до перегріву двигуна. Щоб убезпечити себе від подібного, заливайте в систему охолодження антифриз або очищену (краще дистильовану) воду, які при нагріванні не дають осаду. Якщо все ж засмічення радіатора сталося, промийте його. Для цього залийте в радіатор чисту воду з антинакипін, дайте двигуну попрацювати і злийте воду. Повторіть операцію два-три рази.
4
Несвоєчасне включення/вимикання вентилятора також може вплинути на перегрів двигуна. Перевірте роботу включення електропривода вентилятора. Якщо обертання вентилятора здійснюється механічно, за допомогою ременів, перевірте їх натяг.
5
Обстежуйте роботу термостата. Якщо вона правильна, при пуску двигуна відбувається його швидке прогрівання, тому охолоджуюча рідина не надходить у радіатор. І тільки після того, як двигун прогріється, потік охолоджуючої рідини направляється по великому колу - через радіатор. При несправному термостаті клапан після прогріву двигуна не відкривається, рідина не подається в радіатор, двигун починає грітися. У цьому випадку замініть несправний термостат.
6
Перевірте водяний насос (помпу). При його несправності порушується примусова циркуляція охолоджуючої рідини і двигун гріється. Для того щоб виявити цю поломку, зніміть пробку радіатора. Якщо помітно рух рідини - помпа справна. Якщо руху немає - помпа несправна, її потрібно замінити.
Зверніть увагу
1. Перевіряти рівень охолоджувальної рідини в радіаторі потрібно дуже обережно, тому її температура дуже висока. При знятті пробки радіатора можливий викид пари з рідиною. Знімайте пробку в рукавичках, поверніться обличчям проти вітру, щоб не отримати ожогі.2. При використанні антинакипіна для промивки радіатора перевірте його склад. Якщо в нього входять реагенти, що впливають на цілісність деталей з кольорових металів (алюміній, мідь), то від їх застосування необхідно відмовитися.