Як зробити ковпак з картону.

Колпак з картону - одне з нескладних виробів, яке можна створити своїми руками за один вечір прямо напередодні якого-небудь торжества і декорувати відповідно до тематики свята.
Вам знадобиться
  • Лист картону, двосторонній скотч, ножиці, клей ПВА або гумовий, шнурок або мотузочок, шило, нитки, хутро, помпон, тюль.
Інструкція
1
Виберіть лист картону, з якого будете робити ковпак. Це може бути однотонний або різнокольоровий картон з малюнком. Зверніть увагу, щоб картон легко сворачивался в трубочку і не залишав заломів. Інакше ковпак буде негарний.
2
Поверніть лист картону у вигляді конуса. Подивіться, чи влаштує вас ковпак такого розміру. Якщо ні - виберіть лист картону побільше. Якщо так - закріпіть краю картону двостороннім скотчем всередині і зовні ковпака.
3
Проведіть лінію відрізу по підставі ковпака і відріжте зайву частину картону ножицями. Перевірте, чи зможе ковпак стояти вертикально на горизонтальній поверхні. Такий ковпак буде краще виглядати на голові, ніж ковпак з криво відрізаним підставою.
4
Проробіть шилом отвори для шнурків в двох-трьох сантиметрах від краю підстави ковпака. Попередньо закріпіть ці місця на ковпаку прозорим скотчем, щоб уникнути можливих розривів. Вставте в кожен отвір по шнурку або мотузочці і закріпіть їх вузликами з внутрішньої сторони ковпака.
5
Прикрасьте підставу ковпака бахромою або тасьмою. Бахрому можете взяти готову або вирізати з паперу і приклеїти до основи ковпака клеєм ПВА або гумовим клеєм.
6
Прикрасьте кінець вашого ковпака пензликом. Для цього ще при згортанні картону конусом залиште на його кінці невеликий отвір для шнурка з пензликом. Пензлик зробіть з ниток. Її можна повісити на довгому шнурку або мотузочці, а можна прикріпити безпосередньо до самого ковпака. Замість пензлика можна використовувати помпон, який можна виготовити з ниток або з хутра. А замість помпона можна використовувати легку тюлеву тканину в тон основного кольору картону. Тоді вийде ковпак зі шлейфом, як у феї. Правда, згортати такий ковпак треба більш вузьким і довгим конусом, ніж звичайний ковпак.