Як налаштувати інтернет на телефоні.

Для отримання доступу до інтернету на своєму мобільному телефоні абонент будь-якого оператора зв'язку повинен спочатку замовити, а потім зберегти отримані автоматичні настройки. Для замовлення надаються спеціальні запити і короткі номери. Як тільки потрібні дані надійдуть на телефон, користувач зможе виходити в інтернет і користуватися потрібним контентом. При цьому оплачуватися буде тільки скачуваний трафік, підключення послуги безкоштовне.

Інструкція
1
Абонентам "Білайну" потрібно звернути увагу на те, що послуга передачі даних може надаватися як на основі GPRS-зв'язку, так і без неї. Якщо вас зацікавила настройка інтернет-з'єднання першого типу, тоді надішліть спеціальний USSD-запит * 110 * 181 #. Для замовлення автоматичних налаштувань другого виду, тобто без використання GPRS-каналу, наберіть на своєму телефоні USSD-команду * 110 * 111 #. Не забудьте після відправки будь-якого з даних запитів виконати перезавантаження телефону (вимкнути його на дві-три хвилини, потім знову включите). Така процедура повинна завершити встановлення налаштувань, тобто зберігати їх і активувати. Як тільки вона буде виконана, можете сміливо користуватися інтернетом на своєму мобільному.
2
Якщо ви є абонентом "МТС", то для замовлення послуги зателефонуйте на безкоштовний номер 0876 або відвідайте офіційний сайт компанії.
3
Для тих клієнтів, які користуються послугами оператора зв'язку" Мегафон ", призначається короткий номер абонентської служби 0500. Для замовлення необхідних налаштувань потрібно буде лише зателефонувати на нього з мобільного телефону. Тим абонентам, які побажають замовити послугу передачі даних по міському телефону, потрібно буде скористатися номером 502-55-00. Не варто забувати і про можливість особистого звернення в салон зв'язку оператора або в офіс підтримки абонентів. У кожному з них співробітник компанії допоможе вам активувати та налаштувати цікавить вас послугу.
4
В "Мегафоні" для замовлення автоматичних налаштувань також можна скористатися коротким номером 5049. Відправивши на нього смс-повідомлення, абоненти зможуть налаштувати доступ в інтернет. Зверніть увагу на те, що текст повідомлення повинен містити тільки цифру 1. До речі, цей же самий номер підходить і для підключення WAP, і для MMS. Однак в такому випадку вам знадобиться вказати вже не одиницю, а цифру 2 або 3. А ось ще два номери, вони теж існують для підключення інтернет-з'єднання на мобільному телефоні: 05190 та 05049.