Як набирати з клавіатури значки. Як зробити значки за допомогою клавіатури.

Люди, які друкують тексти на клавіатурі комп'ютера нерідко стикаються з ситуацією, коли потрібно ввести в текст будь-який спеціальний символ, відсутній на клавіатурі. При роботі в текстовому редакторі Word ця проблема легко вирішується за допомогою меню «Вставка» - «Символ». Але навіть якщо ви використовуєте менш «просунутий» текстовий редактор (наприклад, Блокнот), відсутні символи цілком можна друкувати прямо з клавіатури .
Вам знадобиться
  • - таблиця кодів символів;
  • - включений цифровий блок клавіатури;
  • - встановлена на комп'ютер «Друкарський розкладка клавіатури».
Інструкція
1
Натисніть і утримуйте клавішу Alt. На додаткової цифровій клавіатурі (вона розташовується в правій частині клавіатури ) набираєте код потрібного символу. Відпустіть клавішу Alt. Потрібний символ виявляється надрукованим.
2
Скачайте на свій комп'ютер друкарську розкладку клавіатури . Для операційної системи Windows скачайте архів, що складається з двох інсталяторів: для російської та англійської розкладки. Запустіть по черзі обидва файли з дистрибутива. Клацніть правою кнопкою миші на індикаторі-перемикачі мови введення на панелі задач і виберіть "Параметри". В опції «Мова вводу за замовчуванням» замініть розкладки на відповідні: для російської мови - російська (типографська розкладка Іллі Бірмана), для англійської - англійська (типографська розкладка Іллі Бірмана). Перевірте кнопку «Параметри клавіатури » - чи не змінилася комбінація гарячих клавіш для перемикання мов вводу. Перезавантажте комп'ютер.
3
Архів друкарською розкладки для Mac містить 2 розкладки і 2 іконки для них. Скопіюйте файли в папку Library/Keyboard Layouts. Зайдіть в System Preferences, відкрийте панель International і вкладку Input Menu. Поставте прапорці (галочки) біля розкладок Russian - Ilya Birman Typography, English - Ilya Birman Typography.
Зверніть увагу
Звертайте увагу на те, російська або англійська розкладка клавіатури включена в той момент, коли ви набираєте спеціальний символ поєднанням клавіш з Alt. При різної розкладці одне і те ж поєднання клавіш дає різні значки.
Корисна порада
Цифровий блок клавіатури включається натисканням клавіші NumLock.Все можливі поєднання клавіш можна подивитися в Таблиці символів (Пуск - Всі програми - Стандартні - Службові - Таблиця символів). При натисненні лівої кнопкою миші на потрібний символ у правому нижньому куті таблиці буде вказано поєднання клавіш для пропечативания даного символу. Поєднання існують не для всіх сімволов.Прі використанні друкарською розкладки клавіатури для Windows символи вводяться з натиснутою правою клавішею Alt. Якщо значок розташований у верхній частині кнопки, натисніть ще й Shift.Для Mac значки вводяться з будь-яким натиснутих Alt.