Як навісити полиці. полки в гаражі своїми руками.

Будинки і на дачі, в квартирі і в гаражі, іноді буває необхідно навісити полки . Звичайно, можна довірити цю роботу фахівцям, однак, дотримуючись інструкції, кожен чоловік і навіть жінка зможуть зробити це самостійно.
Вам знадобиться
 • - Рівень;
 • - викрутка;
 • - молоток;
 • - шматок гуми товщиною 3 - 4 мм;
 • - дриль;
 • - свердла;
 • - шурупи з пластиковими дюбель-пробками;
Інструкція
1
Книжкові, господарські, декоративні полки , різні за своїм призначенням, кріпляться практично однаково. Перед тим як навісити полки , звільніть простір від речей і предметів, які можуть вам перешкодити. Перевірте надійність кріплення навісів. Вони повинні бути щільно прикручені до полке.Чтоби не подряпати стіну або іншу поверхню, де буде висіти полку, виріжте з гуми 4 квадрата зі стороною 2 см, і наклейте їх по кутах полки . Вони також послужать для кращого провітрювання задньої стінки полки і стіни.
2
Прикладіть полку задньою стороною до місця, де вона перебуватиме, і в центрі отвору навісу зробіть позначку. Це центр свердління. Якщо від отвору навісу вгору йде проріз позначку потрібно робити у верхній частині прорізу.
3
Приберіть полицю і дрилем в зазначеному центрі просвердлите отвір. Діаметр отвору повинен бути дорівнює діаметру дюбеля, а глибина свердління дорівнює довжині пробкі.Молотком забийте дюбель в отвір до кінця і викруткою вкрутіть туди шуруп з зазором, рівним товщині навісу плюс 2 - 3 мм.
4
Притримуючи один край полки рукою, навіс вільного краю закріпіть на встановленому шурупі і встановіть на горизонтальній площині уровень.Двігая вільний край полки вгору або вниз, добийтеся строго горизонтального положення площини по рівню. Утримуючи полку в установленому положенні, в отворі або прорізи вільного навісу зробіть позначку другого центру свердління.
5
Встановіть другий шуруп. Акуратно навісьте полку і закрутіть шурупи до кінця. Слід зазначити, що полки іноді кріпляться на кронштейнах, які знаходяться в нижній частині. У цьому випадку порядок проведення робіт аналогічний порядку кріплення полки на навіси, а центри свердлінь відзначають через центри отворів в кронштейнах.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на надійність кронштейнів і навісів.
Корисна порада
Для того щоб шуруп міцніше тримався в стіні, перед вкручування змастіть його клеєм ПВА.
Шафи - незамінна меблі в кожному будинку. Останнім часом стали популярні шафи з розсувними дверима: це не тільки зручно, але і практично. Встановити такі двері здатен кожен домашній майстер.
Вам знадобиться
 • - декоративні вирівнюють фальш-панелі з ДСП;
 • - підкладкові;
 • - саморізи;
 • - дриль зі свердлом;
 • - ножівка по металу;
 • - напрямні;
 • - рулетка;
 • - дверні полотна;
 • - простий олівець;
 • - напилок.
Інструкція
1
Збоку і знизу шафи встановіть декоративні вирівнюють фальш-панелі. За допомогою підкладок виведіть нижню фальш-панель строго в горизонт. Після цього встановіть верхню панель. Встановлені панелі надійно закріпіть за допомогою саморізів. Все це є підготовчими роботами.
2
Виміряйте довжину отвору шафи і відкладіть ці розміри на верхній направляє, після чого ображати її, використовуючи при цьому ножівку по металу. Місце розпилу обробіть напилком, що дозволить надати цьому елементу конструкції акуратний зовнішній вигляд. Після цього прикріпіть за допомогою саморізів верхню напрямну на ДСП.
3
Подрежьте нижню напрямну або трек і прикріпіть її до ДСП. Перш ніж це зробити, обов'язково відрегулюйте вертикаль. Для цього пробно встановіть одне з дверних полотнищ і відрегулюйте вертикальність розташування цих дверей, зрушуючи нижню напрямну або всередину, або назовні. Потім в струмку нижньої напрямної встановіть стопори (Не закріплюйте їх).
4
По черзі встановіть дверні полотна. Для цього заведіть верхні ролики дверей в струмок верхньої направляючої, а після, трохи піднявши нижні ролики, заведіть їх в струмок нижньої напрямної. Відрегулюйте ступінь примикання дверей до шафи (для цих цілей існують регулювальні гвинти на нижніх роликах, а також позиціонери або, як їх ще називають, стопори).
Зверніть увагу
Отвори під саморізи на напрямних Висвердліть заздалегідь.
Корисна порада
Напрямні рекомендується замовляти трохи більших розмірів, ніж фактична довжина отвору. Справа в тому, що після вирівнювання стін шафи і виставлення рівня розміри отвору можуть змінитися, тому, якщо довжина напрямних буде менше розміру отвору, ці елементи конструкції виявляться марним: доведеться замовляти нові напрямні.