Як зробити туфлі.

Туфлі, зроблені в домашніх умовах самостійно, можуть стати незвичайним і оригінальним доповненням вашого стилю. Для постійного повсякденного носіння такі туфлі не будуть занадто міцними, але вони цілком підійдуть для того, щоб носити їх будинку або використовувати як атрибута до театрального костюму. Для створення таких туфель вам не знадобляться специфічні навички - досить мати навик шиття і власну швейну машинку.
Інструкція
1
Для початку зробіть заготовку розміру ваших ступень - обведіть їх олівцем на щільному картоні так, щоб контур був трохи ширше реального контуру ваших ніг.
2
Виріжте з картону заготовки для майбутніх підошов ваших туфель. Прикладіть їх на щільний повсть, зафіксуйте швейними шпильками і виріжте. Потім зробіть те ж саме з замшевого тканиною - таким чином, у вас в наявності опиняться дві заготовки для кожної підошви, замшева і повстяна.
3
Войлочная підошва повинна бути зовні, замшева - всередині. Приколіть одну заготовку до іншої швейними шпильками так, щоб замша була внизу, а повсть - вгорі.
4
З щільного паперу виріжте верх туфель, що закриває передню верхню частину стопи. Помістіть заготовки верхньої частини туфель на повсть і виріжте їх.
5
Потім приготуйте ще дві паперових смуги для задньої частини туфель - оберніть по смузі паперу навколо кожної п'яти. Довжина смуги повинна бути такою, щоб її краї з'єднувалися з краями передньої частини туфель.
6
Перенесіть на повсть викрійку задньої частини і так же виріжте її в двох примірниках. Зшийте задню частину з передньою для однієї туфлі, потім повторіть те ж саме для іншої.
7
Потім зшийте готовий повстяний верх кожної туфлі з замшевого підошвою. Виріжте з замші або шкіри дублікат викрійки передньої і задньої верхньої частини туфлі і пришити їх до повстяному верху. Тепер пришийте повстяну підошву до замшевого. Ваші туфлі готові.