Що таке провайдер.

Якщо ви зараз читаєте цю статтю, значить, ви вже користуєтеся послугами провайдера . Але точного визначення цього терміна часом не знають навіть користувачі інтернету зі стажем.
Інструкція
1
Провайдером називається особа, зазвичай юридична, яка надає послугу з доступу в інтернет. Сам спосіб надання цієї послуги може бути яким завгодно, від класичного Dial-Up до передового WiMax.
2
Практично кожен провайдер дозволяє користувачеві вибрати один з декількох тарифних планів. Між собою вони різняться швидкістю доступу, а також наявністю або відсутністю заздалегідь обумовленого обсягу переданої інформації. Існують також тарифи, де безлімітний хоча і гарантується, але після досягнення певного обсягу прийнятих та переданих даних швидкість падає, а відновлюється вона після певного періоду - зазвичай години, дні або місяці.
3
Операторів стільникового зв'язку рідко називають провайдера ми, але коли вони надають послуги з доступу в інтернет, то по суті є саме такими. У недалекому минулому користуватися мобільним інтернетом було невигідно, оскільки більшості безлімітні тарифи були недоступні. Лише в останні три роки ціни на них різко знизилися. І хоча майже будь-який з таких тарифних планів передбачає зниження швидкості після досягнення певного обсягу трафіку, це все одно виявляється дуже вигідно.
4
Послуги будь-яких провайдерів є недорогими лише в тих населених пунктах, де їх декілька, і їм доводиться конкурувати. Практично всі вони сьогодні не перешкоджають використанню операційної системи Linux, а також роутерів. Адже якщо не надати користувачеві таку можливість, його переманить інший провайдер. А деякі користувачі не скупляться і підключаються відразу до двох провайдера м. Якщо в одного з них виникають неполадки, можна користуватися послугами іншого.
5
Хостинг-провайдери надають зовсім іншу послугу - по розміщенню сайтів в інтернеті. Це дозволяє власнику сайту відмовитися від дорогої оренди фіксованого IP-адреси і змісту у себе постійно включеного сервера.
6
У кожного провайдера в обов'язковому порядку є обладнання Системи оперативно-розшукових заходів - СОРМ. У разі вчинення будь-ким з абонентів комп'ютерного злочину ця система дозволяє оперативно і безпомилково виявити зловмисника.