Що таке комунікатор.

Комунікатор - це пристрій, що сполучає в собі функції кишенькового персонального комп'ютера і мобільного телефону. Зазвичай ці пристрої називають смартфонами. В даний час КПК майже не виробляються, тому що більшість комунікаторів володіють всіма ідентичними функціями.
Інструкція
1
Більшість комунікаторів оснащено певної операційної системою, що дозволяє розробляти для неї нові програми та впроваджувати їх. Мобільні телефони, в свою чергу, наділені ОС, створювати ПО для якої можуть тільки певні компанії. Встановлення нових додатків в комунікатор дозволяє в значній мірі розширити можливості цього пристрою.
2
Комунікатор и являють собою свого роду органайзер, здатний виконувати більшість завдань, підвладних персонального комп'ютера. Зараз дуже важко знайти різницю між комунікатором і смартфоном. Класифікація зазвичай ведеться за наступним принципом: якщо певний пристрій є продовженням серії КПК, то це - комунікатор. А якщо попередники апарату - мобільні телефони, то виробник називає його смартфоном. Функціональних відмінностей між цими комунікатором і смартфоном практично немає.
3
Найбільш популярні операційні системи, використовувані в комунікаторах - це Windows Mobile і Android. Комунікатор и, як правило, наділені сенсорним екраном. Але це не заважає виробникам створювати моделі, що володіють повноцінною клавіатурою, що робить дані пристрої ще більш зручними і привабливими.
4
Перші комунікатори відрізнялися від КПК тільки наявністю модуля GSM. Це сприяло зростанню цін на дані пристрій, одночасно з цим знижуючи час роботи акумулятора. Спочатку комунікатори були наділені тільки сенсорним екраном. Дані пристрої володіли порівняно слабкою потужністю і мали обмежений функціонал. Деякі компанії розробляють власні операційні системи, не дозволяючи впроваджувати в них сторонні продукти. Ярим прикладом такого комунікатора може послужити iPhone від компанії Apple.
5
В даний час користувачі розділилися практично порівну на прихильників продукції компанії Apple і шанувальників відкритої платформи Android.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HOzNxYVCJ1M