Як в'язати кофту спицями. в'язані кофти спицями зі схемами.

Кофта, пов'язана власними руками - це оригінальний і красивий предмет одягу, захист від вітру та холоду, а також широкі можливості для вашої креативної думки - в'язання припускає безліч ідей фасонів і візерунків, які можна використовувати в роботі. У цій статті ми розповімо, як зв'язати витончену кофту власними руками.
Інструкція
1
Знайдіть схему бажаної кофти. Накресліть викрійку майбутнього виробу відповідно до потрібними розмірами. Почніть роботу з вив'язування спинки, набравши 75 петель і використовуючи візерунок, який вказаний в схемі.
2
Відповідно з візерунком, пров'язуйте лицьові петлі лицьової в'язкою, а виворітні - виворітного. Накиди також пров'язуйте виворітними петлями. Повторюйте візерунок стільки, скільки потрібно повторювати його за схемою.
3
Час від часу перевіряйте свій результат з розмірами викрійки - він повинен відповідати.
4
Дійшовши до потрібної висоти спинки, почніть пров'язування пройми - закрийте по 6 петель з кожної сторони на висоті 51 см. Потім на висоті 39 см. Закрийте 30 середніх петель, щоб почати в'язання горловини. Потім з одного і з іншого боку в кожному другому ряду закривайте два рази по дві петлі.
5
Закінчіть в'язання спинки закриванням залишилися петель і підготовці їх до вив'язування плечей.
6
Поличку в'яжіть за таким же принципом, за яким в'язали спинку, закривши петлі на висоті 35 см. Для горловини.
7
Переходьте до в'язання рукавів - наберіть 35 петель і розподіліть їх відповідно до схеми і з схемою крою. Зв'яжіть кромочную петлю, одну лицьову, накид, потім дві лицьові разом з нахилом вліво, три лицьові, разом дві лицьові з нахилом вправо, накид, одна лицьова і кромочная петля.
8
Далі пров'язуйте другий ряд і всі інші по схемі. Пров'яжіть 13 рядів і далі в кожному четвертому ряду додавайте з кожного боку по одній петлі. Повторіть цю дію 18 разів, після чого 10 раз додайте по одній петлі з кожного боку в кожному третьому ряду. Коли висота складе 42 см, закрийте петлі з обох сторін.
9
Зв'язавши обидва рукави, спинку і поличку, накладіть деталі кофти на викрійку, злегка зволожите і висушіть, після чого з'єднайте для початку плечові шви, вшиваючи деталі рукавів. Після вшивання рукавів виконайте залишилися шви.
10
Тепер залишається тільки провязать комір. Для цього наберіть на кругові спиці потрібну кількість петель по задній частині горловини і в'яжіть узором «коси», після чого обв'яжіть гачком передню сторону горловини, використовуючи стовпчики без накиду, через кожні 5 стовпчиків роблячи піко.
Зверніть увагу
Яскраві кофти, зв'язані гачком дуже модні повсякчас. В розділі схеми для в'язання ви знайдете моделі кофтинок, пов'язані в класичному стилі і схеми для в'язання до них, а так само схеми в'язання моделей блузок і жакетів. Основне їх завдання - зробити Вас яскравіше. В'язана блузка в зелено-бірюзовою гамі. Схема в'язання гачком безкоштовно.
Корисна порада
На сайті представлено безліч ексклюзивних моделей зі схемами та описом, кардиган, пінетки, в'язання для дітей, в'язання спицями безкоштовні схеми моделі, в'язання гачком схеми і моделі, в'язання для малюків, джемпер, в'язані сукні, шапки в'язані, візерунки для в'язання, в'язати іграшки, бере в'язати, в'язане пальто, в'язані кофти, в'язання для жінок, в'язати сумки, в'язання для новонароджених, в'язані кофти, уроки та майстер класи з в'язання.